Menu

Warsztaty yin jogi z martą dybulą (sobota 29.10.2022 r.)

Serdecznie zapraszamy na warsztat yin jogi i mindfulness w harmonii z porą roku. Będzie to jesienna relaksacja, uelastycznienie i otwarcie ciała oraz rozgrzanie narządów wewnętrznych w spokojnych pozycjach jogi yin. Sesja będzie przygotowana dla osób początkujących, które chcą zacząć przygodę z jogą, zwłaszcza z jogą yin.

Yin yoga, inaczej joga powięziowa. Polega na delikatnym, pasywnym rozciąganiu. Uelastycznia ciało, uspokaja układ nerwowy oraz umysł. To najnowsza forma jogi, która czerpie z tradycyjnej medycyny chińskiej, hatha-jogi oraz praktyki uważności mindfulness.

Ćwiczenia yin jogi to tzw. "najspokojniejszy trening świata". Spokojne wchodzenie w pozycje daje masaż powięzi, stawów i więzadeł oraz głęboki relaks. Poprzez długotrwałe, trwające do pięciu minut, trwanie w pozycjach delikatnie masujemy narządy wewnętrzne, uspokajamy umysł oraz aktywujemy przywspółczulny układ nerwowy. Wprowadzamy się w stan relaksu, który służy regeneracji, odżywieniu tkanki łącznej oraz elastyczności. Przy regularnych ćwiczeniach ciało staje się bardziej gibkie i ruchome, oddech spokojniejszy, a człowiek odnajduje harmonię.

Trzy główne elementy yin jogi:
1. hatha joga i powięź,
2. uważność,
3. tradycyjna medycyna chińska.

Zacznij z nami praktykę yin jogi jesienią i zrelaksuj się, popraw trawienie, wymasuj ciało, odpręż umysł.

PROWADZĄCA:
Marta Dybula - jogę praktykuje od kilkunastu lat, głownie hathę jogę i vinyasę flow. Od ponad sześciu lat zagłębia również yin jogę. Praktykowała w Sztokholmie, głownie w studiu Samadhi (https://www.samadhiyoga.se/) na Starym Mieście. Od lat bierze również udział w zajęciach online prowadzonych przez Weronikę Mrowczyk. Certyfikat ukończenia kursu nauczycielki jogi yin i mindfullnes uzyskała w studio YOGA-TA na krakowskim Kazimierzu. Kurs był prowadzony przez nauczycielkę jogi -Weronikę Mroczyk i fizjoterapeutkę - Agatę Mazurek. Z wykształcenia skandynawistka, filolożka szwedzka, tłumaczka i nauczycielka szwedzkiego. Przekłada literaturę na język polski. Poleca książki "Szczęśliwi nauczyciele zmieniają świat" Thich Nhat Hanh i Katherine Weare, wyd. Mamania i Serenity Yoga" Magdaleny Mecweld."

DATA:
29.10.2022 r. (sobota)
godz. 16.00 - 18.30 (w tym również herbata i krótka medytacja)

MIEJSCE:
Studio Yoga Balance
Chorzów, ul. Wolności 15
(I piętro, wejście w bramie)

DO KOGO KIEROWANY JEST WARSZTAT:
Warsztat kierowany jest do wszystkich chętnych, pragnących poznać styl jogi yin, w tym do osób początkujących.

CENA:
80 zł (płatne na miejscu gotówką)

UWAGA:
Organizator zastrzega sobie również możliwość odwołania wydarzenia w przypadku, jeżeli nie uzbiera się grupa 10 chętnych osób.

ZAPISY I INFORMACJE:
Telefonicznie: 608 585 302 (Asia), poprzez wiadomość na Facebooku (wiadomość do YB) lub mailowo: yoga_balance@yahoo.pl

Do zobaczenia na tym niezwykle relaksującym spotkaniu z jogą yin!

powrót

Zdjęcia

Nasz adres

Chorzów

Studio Yoga Balance

ul. Boczna 12 (pawilon handlowo-usługowy, I piętro)

Bytom

Yoga Balance Bytom
(I piętro)

ul. Gliwicka 16

yoga_balance@yahoo.pl

Masz pytania zadzwoń
608585302 - Asia (Chorzów)
792545456 - Ewa (Bytom)
Znajdziesz nas na

Yoga Balance FacebookFACEBOOK

Yoga Balance InstagramINSTAGRAM

YOGA BALANCE 2018

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Yoga Balance, ul. Powstańców Śląskich 10, 41-902 Bytom. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry