Menu

Yoga Balance - regulamin


Regulamin Yoga Balance

I. Opłaty

1.Pierwsze zajęcia w Yoga Balance są bezpłatne.
2.Karnet miesięczny "open" kosztuje 190 zł i uprawnia do uczestnictwa w dowolnej liczbie zajęć (za wyjątkiem zajęć warsztatowych) przez 30 dni od dnia aktywacji karnetu.
3.Karnet dwutygodniowy "open"kosztuje140 złi uprawnia do uczestnictwa w dowolnej liczbie zajęć (za wyjątkiem zajęć warsztatowych) przez 14 dni od dnia aktywacji karnetu.
4.Karnet na 8 wejść kosztuje 170 (do wykorzystania w miesiącu kalendarzowym zakupu).
5.Karnet na 4 wejścia kosztuje 120 zł (do wykorzystania w miesiącu kalendarzowym zakupu).
6.Opłata za pojedyncze zajęcia wynosi 40 zł.
7.Karnety zakupione w Chorzowie obowiązują tylko w Chorzowie. Karnety zakupione w Bytomiu obowiązują tylko w Bytomiu.
8.W Chorzowie opłatę za karnet, jak i pojedyncze zajęcia można uiścić przelewem, gotówką, kartą lub blikiem. W Bytomiu tylko i wyłącznie przelewem lub blikiem.
9.Na życzenie wystawiamy rachunek.

II. Zdrowie
10.Wszelkie dolegliwości zdrowotne, mające wpływ na praktykę należy zgłosić w formie pisemnego oświadczenia.
11.W czasie zajęć należy przestrzegać zaleceń dotyczących problemów zdrowotnych, zapamiętać je oraz stosować się do nich przy każdym powtórzeniu ćwiczenia wymagającego dostosowania.
12.Prowadzącego należy poinformować również o ciąży lub menstruacji oraz o wszelkich dolegliwościach z tym związanych.
13.W przypadku wystąpienia jakichkolwiek dolegliwości w trakcie ćwiczeń (zawroty głowy, mdłości, bóle) należy przerwać wykonywane ćwiczenie i bezzwłocznie powiadomić o swoim samopoczuciu prowadzącego.
14.Yoga Balance nie ponosi odpowiedzialności za uaaktywninie się lub zaostrzenie schorzeń
i chorób, na które cierpią uczestnicy zajęć.
15.Ryzyko związane z możliwością powstania urazów ponosi wyłącznie uczestnik zajęć.
16.Yoga Balance nie ponosi odpowiedzialności z tytułu następstw nieszczęśliwych wypadków niezawinionych przez Yoga Balance. Ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków (NW) uczestnicy mogą dokonać na koszt własny.

III. Zajęcia
17.Program zajęć stanowi całość. Uczestnicy realizują go dokładnie z instrukcjami prowadzącego. Jakiekolwiek sugestie i propozycje uczestników co do programu zajęć mogą być wprowadzone jedynie za zgodą prowadzącego.
18.Nie należy przystępować do ćwiczeń po kilkugodzinnym pobycie na pełnym słońcu, po uczestniczeniu w innych formach pracy z ciałem (także po masażu i saunie), po spożyciu alkoholu nawet w niewielkiej ilości.
19.Do ćwiczeń należy przystępować minimum 3 godziny po dużym posiłku i 2 godziny po małym. W trakcie ćwiczeń nie należy nic pić ani jeść. Niedozwolone jest również żucie gumy w trakcie zajęć.
20.Uczestnicy zajęć ćwiczą boso i powinni zapewnić sobie strój niekrępujący ruchów.
21.Wszelkie ćwiczenia wykonywać można jedynie na specjalnych matach do jogi. W razie braku maty, ćwiczenia wykonuje się na podłodze. Użycie standarowych karimat itp. jest zakazane.
22.Nie należy pomagać innym uczestnikom zajęć, chyba że następuje to na wyraźne polecenie prowadzącego.
23.Przed wejściem na salę ćwiczeń należy wyłączyć telefon komórkowy.
24.Po zakończeniu zajęć należy uporządkować salę odkładając używany sprzęt (maty, koce itp.).
25.Yoga Balance nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione na sali, w tym za pozostawione ubrania i prywatne maty uczestników.
26.Yoga Balance zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian do obowiązującego grafika zajęć, lub też odwołania zajęć po wcześniejszym podaniu odpowiedniej informacji.
27.Nieprzestrzeganie niniejszego Regulaminu może doprowadzić do braku zgody na uczestnictwo w zajęciach.

Wybierz zajęcia odpowiednie dla siebie

Hatha joga

HATHA JOGA

Czym jest joga? Joga jest systemem filozoficznym, zajmującym się związkami pomiędzy ciałem i umysłem, które wg. jogi, są ze sobą połączone i wzajemnie na siebie oddziałują. W sanskrycie, na gruncie którego powstało słowo joga, oznacza ono kontrolę, jarzmo, zjednoczenie, połączenie, jedność. Człowieka praktykującego jogę nazywa
Ashtanga joga

ASHTANGA JOGA

Ashtanga vinyasa joga stanowi jedną z najbardziej dynamicznych form hatha jogi. Spośród innych stylów hatha jogi wyróżnia ją powtarzalność wykonywanych sekwencji asan, które są niejako "z góry" ustalone (wykonujemy asany w tzw. seriach) oraz dynamika, podtrzymywana dzięki płynnym przejściom pomiędzy pozycjami. Ashtanga joga jest niejako
Kurs dla początkujących (hatha joga)

KURS DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Zapraszamy serdecznie wszystkich chcących rozpocząć praktykę jogi, jak również tych, praktykujących od niedawna, na kurs jogi przeznaczony dla osób zupełnie początkujących. Kurs przede wszystkim nastwiony będzie na naukę podstawowych asan (pozycji jogicznych), ale oprócz tego poznasz podstawowe techniki oddechowe w jodze, a także odrobinę teorii
Joga dla kobiet w ciąży

JOGA DLA KOBIET W CIĄŻY

Stając się matką, kobieta realizuje jedną ze swoich najwspanialszych misji życia (o ile nie najwspanialszą) - przekazuje życie dalej. Okres ciąży to często prawdziwa rewolucja w życiu kobiety - w jej ciele, umyśle, emocjach. Podwyższony poziom hormonów powoduje w ciele kobiety wiele zmian, które przyszła
dowiedz się więcej

Joga dla seniorów

JOGA DLA SENIORÓW

Powoli odchodzi w przeszłość stereotyp osoby starszej, która swój wolny czas zwykła spędzać tylko w domu. Współcześni seniorzy lubią wychodzić z domu i spędzać czas w towarzystwie, poświęcając się różnym aktywnościom, dbając przy okazji o swoją sprawność fizyczną i psychiczną. Joga dla seniorów to zajęcia
dowiedz się więcej

Zajęcia indywidualne

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Jeżeli marzysz o tym, żeby praktykować jogę w zaciszu swojego domu lub u nas w studio, sam na sam z nauczycielem, który całkowicie skupia na Tobie swoją uwagę i prowadzi Cię przez praktykę jogi krok po kroku, to jest możliwe. Prowadzimy zajęcia indywidualne, które dobieramy
dowiedz się więcej

Nasz adres

Chorzów

Studio Yoga Balance

ul. Boczna 12 (pawilon handlowo-usługowy, I piętro)

Bytom

Yoga Balance Bytom
(I piętro)

ul. Gliwicka 16

yoga_balance@yahoo.pl

Masz pytania zadzwoń
608585302 - Asia (Chorzów)
792545456 - Ewa (Bytom)
Znajdziesz nas na

Yoga Balance FacebookFACEBOOK

Yoga Balance InstagramINSTAGRAM

YOGA BALANCE 2018

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Yoga Balance, ul. Powstańców Śląskich 10, 41-902 Bytom. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry