Menu

Warsztaty makramy z martyną potapowicz (sobota 04.03.2023 r.)Wspaniałe kobiety! Już niebawem Nasze Święto - Święto Kobiet! Z tej okazji podaruj sobie odrobinę czasu dla siebie, chwilę oderwania, odprężenia w cudownym, kobiecym kręgu, przy tworzeniu pięknych, makramowych splotów! W przyjemny, sobotni ranek spotkajmy się, aby tworzyć razem makramy. Podczas warsztatów poznasz podstawowe makramowe sploty i stworzysz z nich swoją pierwszą w życiu makramę.

Makrama to znana od starożytności sztuka wiązania sznurków. Tą techniką wyplata się dłońmi przepiękne dekoracje w stylu boho. Tworzenie makram także niesamowicie odpręża umysł, relaksuje i rozwija kreatywność.

Zapraszamy więc na to cudowne spotkanie przy sznurkach, w magicznej i twórczej atmosferze, przy delikatnej, kobiecej muzyce, z kubkiem kawy bądź herbaty oraz smacznym poczęstunkiem.

Przyjdź i przekonaj się, że to wcale nie jest takie trudne!

W CENIE WARSZTATU:
- nauka podstawowych splotów;
- materiały potrzebne do wyplatania;
- podstawowa wiedza o rodzajach sznurków, jakie i gdzie kupować;
- kawa, herbata, poczęstunek.

Każda Istotka wyjdzie z gotową makramą, którą będzie mogła powiesić w domu lub kogoś nią obdarować.

PROWADZĄCA:
Martyna Potapowicz - założycielka Studia Spokoju - przestrzeni, w której dzieli się ze światem swoimi darami i talentami. Tworzy dekoracje techniką makramy. Organizuje warsztaty w całej Polsce. Jest psychologiem z zamiłowaniem do Pracy z Ciałem w ruchu, w tańcu intuicyjnym.

DATA:
04 .03.2023 r. (sobota)
godz. 10.00 - 13.00

MIEJSCE:
Studio Yoga Balance
Chorzów, ul. Wolności 15
(I piętro, wejście w bramie)

CENA:
150 zł (płatne przelewem na konto YB lub na miejscu gotówką)
Zaproś przyjaciółkę, mamę, siostrę, sąsiadkę, koleżankę z pracy i skorzystajcie z promocji. W parze każda osoba płaci 140zł.

UWAGA:
Liczba miejsc ściśle ograniczona. Na warsztat zapisujemy tylko 10 osób!

Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata całej kwoty bądź zadatku w wysokości 50 zł na konto Yoga Balance: 62 1050 1230 1000 0091 3110 5125 (w tytule przelewu prosimy wpisać "warsztaty z Martyną + imię i nazwisko + nr tel.").
Organizator zastrzega sobie również możliwość odwołania wydarzenia w przypadku, jeżeli nie uzbiera się grupa przynajmniej 6 osób.

ZAPISY I INFORMACJE:
Tel: 608 585 302 (Asia),
poprzez wiadomość na Facebooku
lub mailowo: yoga_balance@yahoo.pl

Do zobaczenia w kobiecym kręgu na warsztacie!
powrót

Zdjęcia

Nasz adres

Chorzów

Studio Yoga Balance

ul. Wolności 15 (wejście w bramie, I piętro)

Bytom

Yoga Balance Bytom
(I piętro)

ul. Gliwicka 16

yoga_balance@yahoo.pl

Masz pytania zadzwoń
608585302 - Asia (Chorzów)
792545456 - Ewa (Bytom)
Znajdziesz nas na

Yoga Balance FacebookFACEBOOK

Yoga Balance InstagramINSTAGRAM

YOGA BALANCE 2018

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Yoga Balance, ul. Powstańców Śląskich 10, 41-902 Bytom. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry