Menu

Uwaga! zmiana miejsca zajęć na trzy kolejne tygodnie remontu!

Witajcie Jogini Nasi Drodzy! Remontu ciąg dalszy!Spodziewacie się tego posta i mam nadzieję, że większość z Was już to wie, że remoncik w naszym nowym studio w Chorzowie trochę się jeszcze przeciągnie! Na pewno do końca października, być może do początku listopada, więc przez kolejne trzy tygodnie czeka nas kilka zmian, o czym po kolei poniżej.

1) Przez następne trzy tygodnie na pewno nie będzie zajęć porannych - wszystkich - zarówno hatha jogi, jak i jogi dla seniorów, jogi dla kobiet w ciąży. Zajęcia poranne zostaną wznowione najprawodpodobniej dnia 7 listopada, ale oczywiście o wszystkim będę na bieżąco informowała na Instagramie i Facebooku.

2) Popołudniowe zajęcia będą prowadzone po sąsiedzku w Przedszkolu Pierwsze Kroki, za co z całego serca jestem wdzięczna Dyrekcji Przedszkola. To nieoceniona pomoc dla nas wszystkich! To zaledwie drzwi obok!

3) Pierwsze zajęcia popołudniowe (od poniedziałku do piątku) będą odbywały się z 15 minutowym przesunięciem, czyli o godzinie 17.15 i będą trwały godzinę i 15 minut, do 18.30. Następne zajęcia, o 19.00 bez zmian. Aktualny grafik znajdziecie zawsze na naszej stronie internetowej.

4) Dwa spotkania kursu dla początkujących - 21 i 28 października, odbędą się w przeciągu najbliższych dwóch tygodni gościnnie w naszym studio w Bytomiu.

Trzymajcie kciuki za remont! Trzy tygodnie zlecą nim się obejrzymy. Jeżeli macie jakieś pytania, piszcie, dzwońcie, staram się jak mogę, abyście byli poinformowani o wszystkim na bieżąco.

Pozdrawiam Was serdecznie! Asia

powrót

Zdjęcia

Nasz adres

Chorzów

Studio Yoga Balance

ul. Boczna 12 (pawilon handlowo-usługowy, I piętro)

Bytom

Yoga Balance Bytom
(I piętro)

ul. Gliwicka 16

yoga_balance@yahoo.pl

Masz pytania zadzwoń
608585302 - Asia (Chorzów)
792545456 - Ewa (Bytom)
Znajdziesz nas na

Yoga Balance FacebookFACEBOOK

Yoga Balance InstagramINSTAGRAM

YOGA BALANCE 2018

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Yoga Balance, ul. Powstańców Śląskich 10, 41-902 Bytom. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry