Menu

Opowieści księżycowe - koncert relaksacyjny without context (piątek 16.12.2022 r.)

Weź głęboki wdech, odpręż się i posłuchaj. Czarujące i relaksujące dźwięki muzyki granej na żywo otulą Cię niczym ciepły, miękki koc w chłodny czas. Ich czar i moc skrywają się w terapeutycznych instrumentach, które wydobywając z siebie subtelną melodię zrelaksują nie tylko ciało, ale również zagoniony, rozedrgany umysł. Połóż się wygodnie na macie, okryj się ciepłym kocem, odpręż się i posłuchaj koncertu Księżycowe Opowieści.

Opowieści księżycowe są wydarzeniem muzycznym, w którym mogą wziąć udział także osoby niepraktykujące jogi. Zabierz ze sobą śmiało kogoś z rodziny, bądź znajomych. Natomiast osoby praktykujące jogę, mogą w ramach opłaty za koncert wziąć także udział w zajęciach jogi, odbywających się tuż przed koncertem.

PROWADZĄCA:
Hanna Czyż - psycholog i arteterapeutka, założycielka marki Mandalove oraz muzycznego projektu Without Context. Wykładowca GWSH na kierunku "Ajurweda - holistyczna koncepcja zdrowia" oraz "Akademia praktyków jogi". Od wielu lat prowadzi warsztaty malowania Mandali, koncerty muzyki relaksacyjnej, relaksację metodą E. Jacobsona. Miłośniczka jogi akademickiej, flory i fauny.

Jak się przygotować do relaksacji i co ze sobą zabrać?

1. Przede wszystkim przyjdź o jakieś 10 minut wcześniej, żeby spokojnie zająć sobie miejsce i spokojnie się ułożyć.
2. Opowieści słuchamy w pozycji leżącej, więc możesz zabrać ze sobą koc lub matę do jogi, żeby móc się wygodnie położyć. Można również przynieść ze sobą z domu śpiwór lub/ i małą poduszeczkę.
3. Wygodny strój.

PRZECIWWSKAZANIA:
1. Kobiety w ciąży (pierwszy trymestr) - jeżeli nie uczestniczyłaś wcześniej w żadnych sesjach relaksacyjnych z dźwiękiem.
2. Rozruszniki serca.
3. Silne stany maniakalno-depresyjne.

DATA I GODZINA:
16.12.2022 (piątek) - godzina 19.00 (zaraz po zajęciach hatha jogi)

MIEJSCE:
Studio Yoga Blance
Chorzów, ul. Wolności 15
(wejście w bramie, I piętro)

CENA:
40 zł - płatne przelewem na konto YB przynajmniej na dzień przed koncertem.
Liczba miejsc ograniczona. Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata całej kwoty 40 zł na konto Yoga Balance: 62 1050 1230 1000 0091 3110 5125 (w tytule przelewu prosimy wpisać "księżycowe opowieści").

Jeżeli zdecydujesz się przyjść dopiero w dniu koncertu, nie wpłacaj nam pieniędzy na konto i skontaktuj się z nami.

UWAGA:
Organizatorzy zastrzegają sobie także prawo do odwołania wydarzenia w przypadku, gdy nie zbierze się grupa 10 osób.

ZAPISY I INFORMACJE:
Na koncert obowiązują zapisy. Zapisać można się telefonicznie, mailowo lub za pomocą Facebooka.
E-mail: yoga_balance@yahoo.pl
tel: 608 585 302 (Asia) lub wiadomość na FB do Yoga Balance.

Do zobaczenia na koncercie!

powrót

Zdjęcia

Nasz adres

Chorzów

Studio Yoga Balance

ul. Boczna 12 (pawilon handlowo-usługowy, I piętro)

Bytom

Yoga Balance Bytom
(I piętro)

ul. Gliwicka 16

yoga_balance@yahoo.pl

Masz pytania zadzwoń
608585302 - Asia (Chorzów)
792545456 - Ewa (Bytom)
Znajdziesz nas na

Yoga Balance FacebookFACEBOOK

Yoga Balance InstagramINSTAGRAM

YOGA BALANCE 2018

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Yoga Balance, ul. Powstańców Śląskich 10, 41-902 Bytom. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry