Menu

Olejki eteryczne na święta (piątek 02.12.2022 r.)

Święta to magiczny czas. Co powiecie na to, by świąteczny klimat nieco podkręcić w równie magiczny sposób? Dodać im trochę pikanterii i zapachu pochodzącego prosto z natury?

Na warsztatach będzie szczypta wiedzy o olejkach eterycznych w ogóle. Szczypta prostych przepisów z wykorzystaniem olejków w sam raz na Święta. Szczypta smaku, dlatego prosimy o przyniesienie ze sobą ulubionego kubka do herbaty.

DODATKOWA INFORMACJA:
W Yoga Balance uwielbiany rodzinny klimat, a niniejszy warsztat bynajmniej nie ma charakteru "poważnej konferencji naukowej". Dlatego jeżeli chcesz uczestniczyć w warsztacie, a nie masz z kim zostawić dziecka, bez obaw zabierz je ze sobą. W naszym studio dzieci mają naprawdę dużo miejsca do zabawy i są bardzo mile widziane!

PROWADZĄCA:
Joanna Wroblowska - joginka, nauczycielka jogi, założycielka Yoga Balance. Wielbicielka natury i naturoterapii, z czego najbardziej zielarstwa, ziołolecznictwa i aromaterapii. Absolwentka kursu Zielarz-Fitoterapeuta organizowanego przez Instytut Medycyny Klasztornej w Katowicach. Mama niespełna dwuletniego synka, starająca się w swoim domu stosować jak najbardziej naturalne metody na sprzątanie, gotowanie, pielęgnację ciała i umysłu.

DATA I GODZINA:
02.12.2022 (piątek)
Godz. 19.00 - 20.00 plus czas na pytania i odpowiedzi

MIEJSCE:
Studio Yoga Balance
Chorzów, ul. Wolności 15
(wejście w bramie)

CENA: 30 zł
Płatność gotówką na miejscu.

UWAGA:
Organizator zastrzega sobie także prawo do odwołania wydarzenia w przypadku, gdy nie zbierze się grupa 10 osób.

ZAPISY I INFORMACJE:
Na warsztaty obowiązują zapisy. Zapisać można się telefonicznie, mailowo lub za pomocą Facebooka.

E-mail: yoga_balance@yahoo.pl
tel: 608 585 302 (Asia)
lub wiadomość na FB do Yoga Balance

Zapraszam serdecznie na to pachnące Świętami spotkanie! Asia Wroblowska

powrót

Zdjęcia

Nasz adres

Chorzów

Studio Yoga Balance

ul. Wolności 15 (wejście w bramie, I piętro)

Bytom

Bytomskie Centrum Kultury
(sala Ambasada II piętro)

pl. Karin Stanek

yoga_balance@yahoo.pl

Masz pytania zadzwoń
608585302 - Asia
792545456 - Ewa
Znajdziesz nas na

Yoga Balance FacebookFACEBOOK

Yoga Balance InstagramINSTAGRAM

YOGA BALANCE 2018

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Yoga Balance, ul. Powstańców Śląskich 10, 41-902 Bytom. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry