Menu

Moc kobiety - zadbaj o swoją energię - warsztat autorski ani ribol (sobota 28.05.2022 r.)

Zapraszam na moją autorską metodę bazującą na wieloletnim doświadczaniu. Jako nauczyciel jogi różnych stylów, konsultant ajurwedy i coach, jestem osobą poszukującą lepszych rozwiązań. Moim marzeniem i misją jest doskonalenie siebie i swojego otoczenia, tak aby w codziennym życiu być w radości, obfitości, zdrowiu i ogólnym poczuciu szczęścia. Podczas tego warsztatu pokażę ci szereg technik z zakresu mojej pracy. Będziemy ćwiczyć jogę, dynamicznie w stylu flow, łącząc oddech, uważność i skupienie na centrach energetycznych. Opowiem ci o energii, jak możesz zadbać o nią w sobie, twoim miejscu pracy, domu, relacjach. Pokarzę ci cenną technikę uwalniania napięć z ciała poprzez oklepywanie i strząsanie. Z ajurwedy dowiesz się jak możesz lepiej zadbać o przepływ energii , prany, poprzez masarz, odpowiednie odżywianie i karmienie siebie na wszystkich płaszczyznach. Pokażę ci praktykę jak możesz podnieść poziom swoich wibracji w ciele poprzez uwalnianie blokad, schematów i otwieranie się na to co dla ciebie ważne. Podzielę się z tobą kilkoma technikami coachowymi. To będzie bardzo ciekawy, dynamiczny i owocny warsztat.

Zapraszam!
Ania

PROWADZĄCA:
Ania Ribol - Certyfikowana instruktorka Hormone Yoga Therapy For Menopause Dinah Rodrigues, uczę od 2006 roku, tytuł nauczycielski Yogalehrerrin BDY/EYU uzyskałam po 4-letniej nauce w Joga Schule Hannover, uczennica Urvasi
Leone Berlin, Instruktor stylu flow Triyoga wg Kali Ray California ( Basic, Level 1, Level 2 ), Konsultantka ajuwerdyjska, Zencoac. Interesuje się naturalnymi metodami wspierania ludzi na ich drodze przez życie.

DATA I GODZINA:
28.05.2022 roku (sobota)
godz. 09.30 - 14.30

MIEJSCE:
Studio Yoga Balance
Chorzów, ul. Wolności 15
(I piętro, wejście w bramie)

CENA: 200 zł

UWAGA. Ilość miejsc ograniczona. Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata całej kwoty lub zaliczki w wysokości 50 zł na konto Yoga Balance: 62 1050 1230 1000 0091 3110 5125 (w tytule przelewu prosimy wpisać "warsztat z Anią + imię i nazwisko + nr tel.").

ZAPISY I INFORMACJE:
Tel: 608 585 302 (Asia)
lub mailowo na adres yoga_balance@yahoo.pl

CO ZE SOBĄ ZABRAĆ:
W związku z tym, że podczas warsztatu przewidujemy przerwę śniadaniową i dysponujemy aneksem kuchennym, prosimy uczestników o zabranie ze sobą swojego ulubionego kubka do herbaty.

Całe nasze studio jest strefą bez butów, może się więc również przydać obuwie zmienne.

UWAGA:
Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania wydarzenia, jeżeli nie uzbiera się grupa 10 chętnych osób.

Zapraszamy z ogromną radością wszystkie zaangażowane w swoje zdrowie i rozwój kobiety!

powrót

Zdjęcia

Nasz adres

Chorzów

Studio Yoga Balance

ul. Wolności 15 (wejście w bramie, I piętro)

Bytom

Yoga Balance Bytom
(I piętro)

ul. Gliwicka 16

yoga_balance@yahoo.pl

Masz pytania zadzwoń
608585302 - Asia (Chorzów)
792545456 - Ewa (Bytom)
Znajdziesz nas na

Yoga Balance FacebookFACEBOOK

Yoga Balance InstagramINSTAGRAM

YOGA BALANCE 2018

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Yoga Balance, ul. Powstańców Śląskich 10, 41-902 Bytom. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry