Menu

Koncert relaksacyjny z malowaniem mandali - without context (piątek 22.04.2022 r.)

Koncert relaksacyjny z malowaniem Mandali w wykonaniu Without Context to jedna z najlepszych form, pozwalających na osiągnięcie stanu głębokiej relaksacji. Podczas koncertu możesz w przyjemnej atmosferze, w delikatnym świetle świec oraz przy wspaniałych dźwiękach gongów, mis tybetańskich i innych intrygujących instrumentów namalować własną Mandalę, w dowolnej, wybranej przez siebie intencji. Po koncercie będzie możliwość indywidualnej interpretacji Mandali.

Jeżeli praktykujesz jogę, w ramach opłaty za koncert możesz również wziąć udział w naszych zajęciach hatha jogi, tuż przed koncertem (początek zajęć - godzina 17.00).

CO ZE SOBĄ ZABRAĆ:
Jedyne co musisz ze sobą zabrać, to wygodny strój, by móc bez skrępowania usiąść na podłodze. My zapewniamy wszystkie materiały plastyczne.

PROWADZĄCA:
Hanna Czyż - psycholog i arteterapeutka, założycielka marki Mandalove oraz muzycznego projektu Without Context. Wykładowca GWSH na kierunku "Ajurweda - holistyczna koncepcja zdrowia" oraz "Akademia praktyków jogi". Od wielu lat prowadzi warsztaty malowania Mandali, koncerty muzyki relaksacyjnej, relaksację metodą E. Jacobsona. Joginka i nauczycielka jogi. Miłośniczka jogi akademickiej, flory i fauny.

DATA I GODZINA:
22.04.2022 (piątek) - godzina 19.00 (zaraz po zajęciach jogi)

MIEJSCE:
Studio Yoga Balance
ul. Wolności 15 Chorzów
(I piętro, wejście w bramie)

CENA:
40 zł (płatne gotówką tuż przed koncertem)

UWAGA:
Organizatorzy zastrzegają sobie także prawo do odwołania wydarzenia w przypadku, gdy nie zbierze się grupa 10 chętnych osób.

ZAPISY I INFORMACJE:
Z uwagi na ściśle ograniczoną liczbę miejsc na koncert obowiązują zapisy. Zapisać można się telefonicznie, mailowo lub za pomocą Facebooka.

E-mail: yoga_balance@yahoo.pl
tel: 608 585 302 (Asia)
lub wiadomość na FB do Yoga Balance

Do zobaczenia na koncercie!

powrót

Zdjęcia

Nasz adres

Bytomskie Centrum Kultury
(sala Ambasada II piętro)

pl. Karin Stanek

41-902 Bytom

yoga_balance@yahoo.pl

Masz pytania zadzwoń
608585302 - Asia
792545456 - Ewa
Znajdziesz nas na

Yoga Balance FacebookFACEBOOK

Yoga Balance InstagramINSTAGRAM

YOGA BALANCE 2018

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Yoga Balance, ul. Powstańców Śląskich 10, 41-902 Bytom. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry