Menu

Koncert relaksacyjny w dźwiękach mis nepalskich i gongu (piątek 03.03.3023 r.)

Serdecznie zapraszamy na relaks w dźwiękach mis nepalskich, Rav Vasta, sansuli, dzwonków koshi, bębna oceanicznego i wielu innych instrumentów etnicznych oraz terapeutycznych.

Podczas Koncertu Relaksacyjnego mózg wchodzi w fale Alfa, Delta, Theta odpowiadające za stan głębokiego relaksu, w których odbywa się regulacja organizmu. Dźwięków słuchamy w pozycji leżącej.

Jakie korzyści daje masaż dźwiękiem?
* osiągasz spokój
* wyciszasz umysł
* poprawia się krążenie krwi
* szybciej regenerujesz się po urazach, operacjach
* wspomagasz leczenie depresji i stanów lękowych
* wspierasz działanie układu immunologicznego
* instrumenty terapeutyczne masują Twoje tkanki i narządy wewnętrzne
* wibracja mis likwiduje napięcia w ciele
* stabilizuje pracę układu nerwowego, trawiennego i hormonalnego

Niech te dźwięki uleczą Twoje zmęczone ciało i psychikę. Podaruj sobie czas na zatrzymanie się i relaks.

Co ze sobą zabrać?
-matę do jogi,
-koc,
-poduszkę pod głowę (jeśli chcesz).

UWAGA: Osoby praktykujące jogę, mogą w ramach opłaty za koncert wziąć także udział w zajęciach jogi, odbywających się tuż przed koncertem. Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 17.00.

PROWADZĄCY:
Martyna Potapowicz - jest muzykoterapeutką, arteterapeutką, psycholożką i artystką. Szkoliła się w zakresie Arteterapii w pracy z dziećmi i dorosłymi oraz w zakresie Muzykoterapii Holistycznej. Ukończyła 4 stopniowy kurs Masażu Dźwiękiem w Profilaktyce Zdrowia oraz w Rehabilitacji i Terapii. Instruktorka tańca intuicyjnego. Prowadząc zajęcia arteterapeutyczne wykorzystuje różne formy ekspresji: ruch, taniec, śpiew, muzykę oraz rękodzieło.

Patryk Kaschel - jest psychologiem, terapeutą, muzykoterapeutą, instruktorem oddychania Oxygen Advantage®, trenerem Umiejętności Społecznych, trenerem uważności dla dzieci Metodą Eline Snel © oraz instruktorem jogi dla dzieci. Fascynuje się mocą oddechu, dźwiękami instrumentów z całego świata oraz świadomym ruchem w różnej formie. Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia im. Janiny Garści. Szkolił się w zakresie Muzykoterapii Holistycznej. Ukończył 4 stopniowy kurs Masażu Dźwiękiem w Profilaktyce Zdrowia oraz w Rehabilitacji i Terapii.

DATA:
03.03.2023 r. (piątek)
godz. 19.00 - 20.30

MIEJSCE:
Studio Yoga Balance
Chorzów, ul. Wolności 15
(I piętro, wejście w bramie)

CENA:
50 zł (płatne przelewem na konto YB lub na miejscu gotówką/ kartą).

UWAGA:
Z uwagi na to, iż koncertu słuchamy w pozycji leżącej, liczba miejsc na koncert jest ściśle ograniczona. Obowiązują zapisy.
Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata całej w wysokości 50 zł na konto Yoga Balance: 62 1050 1230 1000 0091 3110 5125 (w tytule przelewu prosimy wpisać "koncert relaksacyjny + imię i nazwisko + nr tel.").

Organizator zastrzega sobie również możliwość odwołania wydarzenia w przypadku, jeżeli nie uzbiera się grupa przynajmniej 6 osób.

Jeżeli zdecydujesz się przyjść dopiero w dniu koncertu, nie wpłacaj nam pieniędzy na konto i skontaktuj się z nami.

ZAPISY I INFORMACJE:
Tel: 608 585 302 (Asia),
poprzez wiadomość na Facebooku lub mailowo: yoga_balance@yahoo.pl

Do zobaczenia na koncercie!

powrót

Zdjęcia

Nasz adres

Chorzów

Studio Yoga Balance

ul. Boczna 12 (pawilon handlowo-usługowy, I piętro)

Bytom

Yoga Balance Bytom
(I piętro)

ul. Gliwicka 16

yoga_balance@yahoo.pl

Masz pytania zadzwoń
608585302 - Asia (Chorzów)
792545456 - Ewa (Bytom)
Znajdziesz nas na

Yoga Balance FacebookFACEBOOK

Yoga Balance InstagramINSTAGRAM

YOGA BALANCE 2018

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Yoga Balance, ul. Powstańców Śląskich 10, 41-902 Bytom. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry