Menu

Koncert bramari - handpany, gongi, dźwięki natury (chorzów) (piątek 28.04.2023 r.)

Kameralna atmosfera, kojące dźwięki Handpanów (hangdrumów) oraz odczuwalne na całym ciele głębokie dźwięki gongów i mis tybetańskich to tylko część tego, co będziesz w stanie usłyszeć na koncercie w naszym studio w Chorzowie artysty zwanego Bramari.

BRAMARI O SWOIM KONCERCIE:
Mój projekt to fuzja muzyki relaksacyjnej, harmonii muzycznej oraz efektów przestrzennych, połączonych z nagrywanymi przeze mnie dźwiękami natury.

Moją największą muzyczną pasją jest gra na instrumencie o nazwie Handpan (niesamowitego instrumentu podobnego latającego spodka, który skradł już niejedno serce).

Mój projekt muzyczny jest pewnego rodzaju medytacją z dźwiękiem, a zarazem muzyczną interakcją. Każdy koncert jest inny, ponieważ większość to improwizacja oraz wędrowanie z energią ludzi, dla których gram.

Dźwięk rozbudza Naszą wyobraźnię i budzi wspomnienia. Wywołuje emocje i doznania słuchowe, a bywa że i wizualne. Podczas koncertu możesz usłyszeć jak zmienia się pora roku, jak pada deszcz, czy szumi morze. Sesja ma na celu wprowadzenie Cię do głębokiego relaksu, który działa kojąco na umysł i ciało. Już od tysiącleci stosowano dźwięk jako jedną z metod uzdrawiania. Wedle filozofii ludzi wschodu człowiek powstał z dźwięku, więc sam jest dźwiękiem.

Zapraszamy Cię na osobistą podróż z dźwiękiem wewnątrz siebie.

Przyjdź, spróbuj, poddaj się dźwiękom!

Poniżej kilka linków do fragmentów zawierających krótkie urywki jednego z moich koncertów:

https://www.youtube.com/watch?v=6DD9B03PQ2A
https://www.youtube.com/watch?v=ROyxUGKJIb0
https://www.youtube.com/watch?v=0WmWNubs6cg

DODATKOWA INFORMACJA:
Koncert Bramari jest wydarzeniem muzycznym, w którym mogą wziąć udział także osoby niepraktykujące jogi. Zabierz ze sobą śmiało kogoś z rodziny, bądź znajomych. Natomiast osoby praktykujące jogę, mogą w ramach opłaty za koncert wziąć także udział w zajęciach hatha jogi, odbywających się tuż przed koncertem o godzinie 17.00! Zapraszamy!

DATA I GODZINA:
31.03.2023 (piątek) - godz. 19.00 (zaraz po zajęciach hatha jogi)

MIEJSCE:
Yoga Balance Chorzów
ul. Wolności 15
(I piętro, wejście w bramie)

CENA:
50 zł (płatne przelewem na konto YB przynajmniej na dzień przed koncertem)

Liczba miejsc ograniczona. Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata całej kwoty 50 zł na konto Yoga Balance Chorzów: 62 1050 1230 1000 0091 3110 5125 (w tytule przelewu prosimy wpisać "koncert Bramari Chorzów").

Jeżeli zdecydujesz się przyjść dopiero w dniu koncertu, nie wpłacaj nam pieniędzy na konto i skontaktuj się z nami.
Organizatorzy zastrzegają sobie także prawo do odwołania wydarzenia w przypadku, gdy nie zbierze się grupa 10 osób.

ZAPISY I INFORMACJE:
Na koncert obowiązują zapisy. Zapisać można się telefonicznie, mailowo lub za pomocą Facebooka.

E-mail: yoga_balance@yahoo.pl
tel: 608 585 302 (Asia)
lub wiadomość na FB do Yoga Balance.

Do zobaczenia na koncercie!

powrót

Zdjęcia

Nasz adres

Chorzów

Studio Yoga Balance

ul. Boczna 12 (pawilon handlowo-usługowy, I piętro)

Bytom

Yoga Balance Bytom
(I piętro)

ul. Gliwicka 16

yoga_balance@yahoo.pl

Masz pytania zadzwoń
608585302 - Asia (Chorzów)
792545456 - Ewa (Bytom)
Znajdziesz nas na

Yoga Balance FacebookFACEBOOK

Yoga Balance InstagramINSTAGRAM

YOGA BALANCE 2018

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Yoga Balance, ul. Powstańców Śląskich 10, 41-902 Bytom. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry