Menu

Joga i aromaterpia (rosmarinus officinalis) (piątek 24.05.2024 r.)

Zamknij oczy, weź głęboki wdech i zrelaksuj się. Wyciszyć się i zrelaksować pomoże Ci nie tylko łagodna praktyka jogi, nastawiona na regenerację ciała po całym tygodniu pracy, ale także przyjemny zapach olejku rozmarynowego (Rosmarinus officinalis), który towarzyszyć nam będzie podczas kolejnego spotkania z cyklu "Joga i aromaterapia".

Olejek rozmarynowy będzie głównym bohaterem naszego spotkania, aczkolwiek nie będzie sam - będzie miał wdzięcznego towarzysza w postaci cytryny (Citrus limon), która doda mu wdzięcznej świeżości. Na początku spotkania opowiem o obydwu olejkach - o ich bogatych właściwościach, możliwościach wykorzystania ich zarówno w domowej apteczce, jak i w pielęgnacji i kuchni. Czeka nas też mała degustacja spożywczego wykorzystania olejku cytrynowego.

Praktyka jogi natomiast będzie spokojna i rozciągająca, by zrelaksować się na koniec tygodnia pracy i przyjemnie odprężyć w piątkowy wieczór. Możesz w niej uczestniczyć będąc na każdym poziomie zaawansowania.

PROWADZĄCA:
Joanna Wroblowska - joginka, nauczycielka jogi, założycielka Yoga Balance. Wielbicielka natury i naturoterapii, z czego najbardziej ziołolecznictwa, apiterapii i aromaterapii. Absolwentka kursu Zielarz-Fitoterapeuta organizowanego przez Instytut Medycyny Klasztornej w Katowicach (kurs z kodem zawodu). Mama trzyletniego synka, starająca się w swoim domu stosować jak najbardziej naturalne metody na sprzątanie, gotowanie, pielęgnację ciała i umysłu.

DATA I GODZINA:
24.05.2024 (piątek)
Godz. 19.00 - 20.30

MIEJSCE:
Yoga Balance Chorzów
Chorzów, ul. Boczna 12
(pawilon handlowo-usługowy, I piętro)

CENA: 40 zł
Płatność na miejscu gotówką lub kartą.

ZAPISY I INFORMACJE:
Na zajęcia obowiązują zapisy z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (zapisuję maksymalnie 16 osób). Zapisać można się telefonicznie, mailowo lub za pomocą Facebooka.

e-mail: yoga_balance@yahoo.pl
tel: 608 585 302 (Asia)
lub wiadomość na FB do Yoga Balance

Zapraszam Cię serdecznie na to wyjątkowo pachnące spotkanie!
Asia Wroblowska

powrót

Zdjęcia

Nasz adres

Chorzów

Studio Yoga Balance

ul. Boczna 12 (pawilon handlowo-usługowy, I piętro)

Bytom

Yoga Balance Bytom
(I piętro)

ul. Gliwicka 16

yoga_balance@yahoo.pl

Masz pytania zadzwoń
608585302 - Asia (Chorzów)
792545456 - Ewa (Bytom)
Znajdziesz nas na

Yoga Balance FacebookFACEBOOK

Yoga Balance InstagramINSTAGRAM

YOGA BALANCE 2018

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Yoga Balance, ul. Powstańców Śląskich 10, 41-902 Bytom. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry