Menu

Joga i aromaterapia (santalum album - drzewo sandałowe) (piątek 21.04.2023 r.)

Zamknij oczy, weź głęboki wdech i wyobraź sobie, że powoli wdychasz powietrze krystalicznie czyste oraz przepełnione łagodnym, słodko-pikantnym zapachem drzewa sandałowego. Dokładnie tak będziesz mogła/ mógł poczuć się podczas naszego kolejnego spotkania z cyklu "Joga i aromaterpia", podczas którego towarzyszyć nam będzie piękny i świeży zapach Sandałowca białego (Santalum album).

Na początku spotkania jak zawsze opowiem o samym olejku oraz o jego właściwościach. Krótko opowiem o jego działaniu i najczęstszych zastosowaniach, a następnie w otoczeniu jego egzotycznego zapachu przejdziemy do praktyki asan. Z uwagi na fakt, iż w ten konkretny dzień będziemy jeszcze pod wpływem nowiu księżyca, który przypada dokładnie na 20.04 oraz hybrydowego zaćmienia słońca w nowiu w Baranie, jako praktykę asan wykonamy sekwencję "New Moon Sequence" według Matthew Sweeney`a, która to sekwencja została opracowana specjalnie na okres nowiu księżyca.
W sekwencji tej autor celowo pominął pozycje stojące, by nadać praktyce jeszcze bardziej relaksujący, pasywny charakter. Ponieważ w sekwencji nie występują także pozycje odwrócone i intensywne skręty brzucha, sekwencja może być również praktykowana przez kobiety w okresie menstruacji oraz przez kobiety w ciąży.

Zaćmienie Słońca w nowiu w Baranie jest hybrydą pomiędzy zaćmieniem obrączkowym, w którym można zobaczyć pierścień ognia wokół Słońca, a zaćmieniem całkowitym, gdy niebo staje się ciemne. Hybrydowe zaćmienia są niezwykle rzadkie i w astrologii sugerują czas wielkiej transformacji. Energia Barana wskrzesi płomień, który żyje w nas wszystkich. Wzmocni naszą siłę, odwagę, pasję i determinację. Coś dobiega końca, aby zwolnić przestrzeń na coś zupełnie nowego.

PROWADZĄCA:
Joanna Wroblowska - joginka, nauczycielka jogi, założycielka Yoga Balance. Wielbicielka natury i naturoterapii, z czego najbardziej ziołolecznictwa, apiterapii i aromaterapii. Absolwentka kursu Zielarz-Fitoterapeuta organizowanego przez Instytut Medycyny Klasztornej w Katowicach. Mama rocznego synka, starająca się w swoim domu stosować jak najbardziej naturalne metody na sprzątanie, gotowanie, pielęgnację ciała i umysłu.

DATA I GODZINA:
21.04.2023 (piątek)
Godz. 19.00 - 20.30

MIEJSCE:
Studio Yoga Balance
Chorzów, ul. Wolności 15
(I piętro, wejście w bramie)

CENA: 40 zł
Płatność na miejscu gotówką lub kartą.

UWAGA:
Organizator zastrzega sobie także prawo do odwołania wydarzenia w przypadku, gdy nie zbierze się grupa 10 chętnych osób.

ZAPISY I INFORMACJE:
Na zajęcia obowiązują zapisy. Zapisać można się telefonicznie, mailowo lub za pomocą Facebooka.

e-mail: yoga_balance@yahoo.pl
tel: 608 585 302 (Asia)
lub wiadomość na FB do Yoga Balance

Zapraszam serdecznie na to wyjątkowo pachnące spotkanie!
Asia Wroblowska

powrót

Zdjęcia

Nasz adres

Chorzów

Studio Yoga Balance

ul. Boczna 12 (pawilon handlowo-usługowy, I piętro)

Bytom

Yoga Balance Bytom
(I piętro)

ul. Gliwicka 16

yoga_balance@yahoo.pl

Masz pytania zadzwoń
608585302 - Asia (Chorzów)
792545456 - Ewa (Bytom)
Znajdziesz nas na

Yoga Balance FacebookFACEBOOK

Yoga Balance InstagramINSTAGRAM

YOGA BALANCE 2018

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Yoga Balance, ul. Powstańców Śląskich 10, 41-902 Bytom. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry