Menu

Joga i aromaterapia (pelargonium graveolens - pelargonia pachnąca) (piątek 19.05.2023 r.)

Geranium - to powszechnie stosowana nazwa olejku eterycznego pozyskiwanego z Pelargonii pachnącej (Pelargonium graveolens), który towarzyszyć nam będzie podczas kolejnego spotkania z cyklu "Joga i aromaterapia". To kolejny olejek eteryczny (zaraz po olejku z szałwii muszkatałowej), będący szczególnym darem dla kobiet ze względu na jego korzystny wpływ zarówno na cykl menstruacyjny, jak również jego dobroczynne działanie w trakcie menopauzy. Wysoka zawartość fitoestrogenów w olejku oraz jego słodki, kwiatowy zapach sprawiają, że jest to jeden z najbardziej kobiecych olejków. I takie właśnie będzie to konkretne spotkanie - w kobiecym kręgu, skupione na subtelnej żeńskiej energii, która tego wieczoru będzie wyjątkowa również z uwagi na nów księżyca. A jak wiadomo My - Kobiety jesteśmy z księżycem bardzo związane!

Podczas tego spotkania opowiem nie tylko o samym olejku z Pelargonii pachnącej, ale również kilka słów o możliwościach mieszania olejków, co również uczynimy łącząc w dyfuzorach zapach Geranium z olejkiem cytrynowym (Citrus limon). Opowiem więcej o praktyce jogi dla kobiet zgodnie z fazami księżyca oraz cyklem menstruacyjnym, a sama praktyka, specjalnie przeze mnie przygotowana na czas nowiu księżyca, koncentrować się będzie na obszarze bioder i łagodnym rozciąganiu ciała. Na koniec otrzymasz ode mnie malutki, lecz uroczy prezencik!

Zapraszam Cię serdecznie na to pachnące, kobiece spotkanie!

Asia

PROWADZĄCA:
Joanna Wroblowska - joginka, nauczycielka jogi, założycielka Yoga Balance. Wielbicielka natury i naturoterapii, z czego najbardziej ziołolecznictwa, apiterapii i aromaterapii. Absolwentka kursu Zielarz-Fitoterapeuta organizowanego przez Instytut Medycyny Klasztornej w Katowicach. Mama dwuletniego synka, starająca się w swoim domu stosować jak najbardziej naturalne metody na sprzątanie, gotowanie, pielęgnację ciała i umysłu.

DATA I GODZINA:
19.05.2022 (piątek)
Godz. 19.00 - 20.30

MIEJSCE:
Studio Yoga Balance
Chorzów, ul. Wolności 15
(I piętro, wejście w bramie)

CENA: 40 zł
Płatność na miejscu gotówką lub kartą.

UWAGA:
Organizator zastrzega sobie także prawo do odwołania wydarzenia w przypadku, gdy nie zbierze się grupa 10 chętnych osób.

ZAPISY I INFORMACJE:
Na zajęcia obowiązują zapisy. Zapisać można się telefonicznie, mailowo lub za pomocą Facebooka.

e-mail: yoga_balance@yahoo.pl
tel: 608 585 302 (Asia)
lub wiadomość na FB do Yoga Balance

powrót

Zdjęcia

Nasz adres

Chorzów

Studio Yoga Balance

ul. Boczna 12 (pawilon handlowo-usługowy, I piętro)

Bytom

Yoga Balance Bytom
(I piętro)

ul. Gliwicka 16

yoga_balance@yahoo.pl

Masz pytania zadzwoń
608585302 - Asia (Chorzów)
792545456 - Ewa (Bytom)
Znajdziesz nas na

Yoga Balance FacebookFACEBOOK

Yoga Balance InstagramINSTAGRAM

YOGA BALANCE 2018

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Yoga Balance, ul. Powstańców Śląskich 10, 41-902 Bytom. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry