Menu

Joga i aromaterapia (cinnamomum cassia - cynamonowiec chiński) (piątek 25.11.2022 r.)

Zapraszam na wyjątkowo pachnące doświadczenie jakim będzie praktyka jogi w otoczeniu zapachu olejku kasjowego z Cynamonowca Chińskiego (Cinnamomum Cassia). Jego ciepły, lekko pikantny zapach otuli Cię niczym miękki koc w chłodny, jesienny czas. Nastroi Cię już nieco świątecznie. Doda pozytywnej energii oraz zredukuje stres po całym tygodniu pracy. Olejek ten ma podobne właściwości jak cynamon, ale jego zapach jest słodszy i przyjemniejszy.

Na spotkaniu w pierwszej kolejności przekażę kilka ciekawych informacji na temat samego olejku kasjowego. Opowiem o jego cechach, zastosowaniu oraz o tym, czym różni się od olejku z cynamonu, pozyskiwanego z kory cynamonowca celjońskiego. Następnie w otoczeniu przyjemnego zapachu rozpoczniemy praktykę asan. Sama praktyka nie będzie bardzo wysiłkowa, raczej miękka, płynna, nastawiona na głęboki, spokojny oddech.

Zapraszam Cię serdecznie
Asia Wroblowska

PROWADZĄCA:
Joanna Wroblowska - joginka, nauczycielka jogi, założycielka Yoga Balance. Wielbicielka natury i naturoterapii, z czego najbardziej ziołolecznictwa, apiterapii i aromaterapii. Absolwentka kursu Zielarz-Fitoterapeuta organizowanego przez Instytut Medycyny Klasztornej w Katowicach. Mama rocznego synka, starająca się w swoim domu stosować jak najbardziej naturalne metody na sprzątanie, gotowanie, pielęgnację ciała i umysłu.

DATA I GODZINA:
25.11.2022 (piątek)
Godz. 19.00 - 20.30

MIEJSCE:
Studio Yoga Balance
Chorzów, ul. Wolności 15
(I piętro, wejście w bramie)

CENA: 30 zł
Płatność gotówką na miejscu.

UWAGA:
Organizator zastrzega sobie także prawo do odwołania wydarzenia w przypadku, gdy nie zbierze się grupa 6 chętnych osób.

ZAPISY I INFORMACJE:
Na zajęcia obowiązują zapisy. Zapisać można się telefonicznie, mailowo lub za pomocą Facebooka.
e-mail: yoga_balance@yahoo.pl
tel: 608 585 302 (Asia)
lub wiadomość na FB do Yoga Balance

Zapraszamy serdecznie na to wyjątkowo pachnące spotkanie!

powrót

Zdjęcia

Nasz adres

Chorzów

Studio Yoga Balance

ul. Boczna 12 (pawilon handlowo-usługowy, I piętro)

Bytom

Yoga Balance Bytom
(I piętro)

ul. Gliwicka 16

yoga_balance@yahoo.pl

Masz pytania zadzwoń
608585302 - Asia (Chorzów)
792545456 - Ewa (Bytom)
Znajdziesz nas na

Yoga Balance FacebookFACEBOOK

Yoga Balance InstagramINSTAGRAM

YOGA BALANCE 2018

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Yoga Balance, ul. Powstańców Śląskich 10, 41-902 Bytom. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry