Menu

Joga i aromaterapia (cinnamomum cassia - cynamonowiec chiński) (piątek 25.11.2022 r.)

Zapraszam na wyjątkowo pachnące doświadczenie jakim będzie praktyka jogi w otoczeniu zapachu olejku kasjowego z Cynamonowca Chińskiego (Cinnamomum Cassia). Jego ciepły, lekko pikantny zapach otuli Cię niczym miękki koc w chłodny, jesienny czas. Nastroi Cię już nieco świątecznie. Doda pozytywnej energii oraz zredukuje stres po całym tygodniu pracy. Olejek ten ma podobne właściwości jak cynamon, ale jego zapach jest słodszy i przyjemniejszy.

Na spotkaniu w pierwszej kolejności przekażę kilka ciekawych informacji na temat samego olejku kasjowego. Opowiem o jego cechach, zastosowaniu oraz o tym, czym różni się od olejku z cynamonu, pozyskiwanego z kory cynamonowca celjońskiego. Następnie w otoczeniu przyjemnego zapachu rozpoczniemy praktykę asan. Sama praktyka nie będzie bardzo wysiłkowa, raczej miękka, płynna, nastawiona na głęboki, spokojny oddech.

Zapraszam Cię serdecznie
Asia Wroblowska

PROWADZĄCA:
Joanna Wroblowska - joginka, nauczycielka jogi, założycielka Yoga Balance. Wielbicielka natury i naturoterapii, z czego najbardziej ziołolecznictwa, apiterapii i aromaterapii. Absolwentka kursu Zielarz-Fitoterapeuta organizowanego przez Instytut Medycyny Klasztornej w Katowicach. Mama rocznego synka, starająca się w swoim domu stosować jak najbardziej naturalne metody na sprzątanie, gotowanie, pielęgnację ciała i umysłu.

DATA I GODZINA:
25.11.2022 (piątek)
Godz. 19.00 - 20.30

MIEJSCE:
Studio Yoga Balance
Chorzów, ul. Wolności 15
(I piętro, wejście w bramie)

CENA: 30 zł
Płatność gotówką na miejscu.

UWAGA:
Organizator zastrzega sobie także prawo do odwołania wydarzenia w przypadku, gdy nie zbierze się grupa 6 chętnych osób.

ZAPISY I INFORMACJE:
Na zajęcia obowiązują zapisy. Zapisać można się telefonicznie, mailowo lub za pomocą Facebooka.
e-mail: yoga_balance@yahoo.pl
tel: 608 585 302 (Asia)
lub wiadomość na FB do Yoga Balance

Zapraszamy serdecznie na to wyjątkowo pachnące spotkanie!

powrót

Zdjęcia

Nasz adres

Chorzów

Studio Yoga Balance

ul. Wolności 15 (wejście w bramie, I piętro)

Bytom

Bytomskie Centrum Kultury
(sala Ambasada II piętro)

pl. Karin Stanek

yoga_balance@yahoo.pl

Masz pytania zadzwoń
608585302 - Asia
792545456 - Ewa
Znajdziesz nas na

Yoga Balance FacebookFACEBOOK

Yoga Balance InstagramINSTAGRAM

YOGA BALANCE 2018

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Yoga Balance, ul. Powstańców Śląskich 10, 41-902 Bytom. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry