Menu

Joga dla seniorów (wtorki i czwartki, godz. 10.30)

Powoli odchodzi w przeszłość stereotyp osoby starszej, która swój wolny czas zwykła spędzać tylko w domu. Współcześni seniorzy lubią wychodzić z domu i spędzać czas w towarzystwie, poświęcając się różnym aktywnościom, dbając przy okazji o swoją sprawność fizyczną i psychiczną.

Joga dla seniorów to zajęcia dostosowane specjalnie do potrzeb i możliwości osób starszych. Ćwiczenia przebiegają w spokojnej i miłej atmosferze, a ich wykonanie nie jest trudne, nie wymagają więc szczególnej kondycji fizycznej, czy też rozciągnięcia. Praktykowanie jogi w starszym wieku znacząco poprawia samopoczucie oraz zwiększa siły witalne.

Nasze studio wyposażone jest w maty do jogi, z których możesz skorzystać oraz wszelki niezbędny sprzęt, który znacząco poprawia ułożenie ciała w pozycji, podnosząc tym samym komfort ćwiczeń. Posiadamy wałki, klocki, paski, specjalne rozkładane krzesełka do ćwiczeń oraz piłki. Nie potrzebujesz niczego za wyjątkiem wygodnego stroju i pozytywnej energii.

CO EWENTUALNIE ZABRAĆ Z DOMU:
Całe nasze studio jest strefą bez butów, więc jedyne co możesz zabrać z domu to obuwie zmienne do poruszania się po naszym studio.

PROWADZĄCA:
Joanna Wroblowska - joginka, założycielka Yoga Balance, nauczycielka jogi z ponad 10 letnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć dla różnych grup wiekowych. Wielbicielka natury i naturoterapii, z czego najbardziej ziołolecznictwa, apiterapii i aromaterapii. Absolwentka kursu Zielarz-Fitoterapeuta organizowanego przez Instytut Medycyny Klasztornej w Katowicach.

DATA I GODZINA:
Zajęcia będą odbywały się w każdy wtorek i czwartek, począwszy od dnia 12.04.2022 r.
Godz. 10.30 - 11.30

MIEJSCE:
Studio Yoga Balance
Chorzów, ul. Wolności 15
(I piętro, wejście w bramie)

CENA: 10 zł (jednorazowe zajęcia)
Płatność gotówką na miejscu.

ZAPISY I INFORMACJE:
Na zajęcia obowiązują zapisy. Zajęcia odbywają się od 6 chętnych osób.

Zapisać można się telefonicznie wysyłając SMS lub dzwoniąc pod numer telefonu:
608 585 302 (Asia)

Jeżeli nie odbieram, to znaczy, że prowadzę właśnie zajęcia. Wtedy najlepiej wyślij SMS lub poczekaj, aż oddzwonię. Zawsze otrzymasz ode mnie SMSa zwrotnego z potwierdzeniem, że danego dnia zajęcia się odbywają.

Zapraszam serdecznie!

Asia Wroblowska

powrót

Zdjęcia

Nasz adres

Bytomskie Centrum Kultury
(sala Ambasada II piętro)

pl. Karin Stanek

41-902 Bytom

yoga_balance@yahoo.pl

Masz pytania zadzwoń
608585302 - Asia
792545456 - Ewa
Znajdziesz nas na

Yoga Balance FacebookFACEBOOK

Yoga Balance InstagramINSTAGRAM

YOGA BALANCE 2018

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Yoga Balance, ul. Powstańców Śląskich 10, 41-902 Bytom. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry