Menu

Joga dla kobiet w ciąży (każda środa, godz. 10.00)

Stając się matką, kobieta realizuje jedną ze swoich najwspanialszych misji życia (o ile nie najwspanialszą) - przekazuje życie dalej. Okres ciąży to często prawdziwa rewolucja w życiu kobiety - w jej ciele, umyśle, emocjach. Podwyższony poziom hormonów powoduje w ciele kobiety wiele zmian, które przyszła mama musi zaakceptować i z którymi musi sobie poradzić. Dlatego właśnie warto zadbać o to, by okres ciąży i przygotowań do porodu był radosny, pełen akceptacji i otwartości.

Joga jest unią sprawnego ciała i świadomego kontaktu ze sobą, ze swoim umysłem. Dlatego kobieta praktykująca jogę może łatwiej i pełniej przejść przez ciążę i poród. Pozycje jogiczne (asany) są niezwykle skuteczne w korygowaniu wad postawy, poprawie krążenia krwi i w walce z ciążową ociężałością. Ale joga to nie tylko ćwiczenia fizyczne. Integralną częścią praktyki jogi jest świadomy, pełen skupienia oddech, dzięki któremu kobieta instynktownie uczy się oddychać podczas porodu.

Wymieniając zalety praktyki jogi dla kobiet w ciąży nie sposób pominąć również jej psychicznego aspektu i korzystnego wpływu na życie z samą sobą w tym szczególnym czasie. Sprawne ciało i świadomy oddech nie tylko wpływają na lepsze samopoczucie fizyczne, ale także poprawiają kondycję psychiczną. Codzienna praktyka jogi czyni kobietę silniejszą psychicznie, uczy determinacji i odwagi, przygotowując ją do wielkiego wydarzenia jakim jest poród. Dlatego kobieta praktykująca jogę może łatwiej i pełniej przejść przez ciążę i poród.

Nazywam się Joanna Wroblowska i jestem mamą rocznego synka Maksyma. Przez cały drugi i trzeci trymestr ciąży praktykowałam jogę i do dziś jestem pełna wdzięczności za wszystkie efekty swojej praktyki. Ucząc jogi w różnych grupach wiekowych od ponad 10 lat oraz posiadając swoje własne doświadczenie ciąży i porodu siłami natury, pragnę wprowadzić w Twoje życie praktykę jogi, byś w sprawności ciała, pełna spokoju i odwagi mogła jeszcze bardziej cieszyć się tym szczególnym czasem.

DO KOGO KIEROWANE SĄ ZAJĘCIA:
Zajęcia kierowane są do kobiet w ciąży, które ukończyły 14 tydzień ciąży oraz nie posiadają przeciwwskazań do wykonywania ćwiczeń.

Przed pierwszymi zajęciami należy przedstawić zaświadczenie od lekarza prowadzącego ciążę o braku przeciwwskazań do praktyki jogi.

PROWADZĄCA:
Joanna Wroblowska - joginka, nauczycielka jogi z ponad 10 letnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć, założycielka Yoga Balance. Wielbicielka natury i naturoterapii, z czego najbardziej ziołolecznictwa, apiterapii i aromaterapii. Absolwentka kursu Zielarz-Fitoterapeuta organizowanego przez Instytut Medycyny Klasztornej w Katowicach. Mama rocznego synka, wielbicielka chustonoszenia, propagatorka karmienia piersią.

DATA I GODZINA:
Każda środa, począwszy od 06.04.2022 r.
Godz. 10.00 - 11.30

MIEJSCE:
Studio Yoga Balance
Chorzów, ul. Wolności 15
(I piętro, wejście w bramie)

CENA: 30 zł
Płatność gotówką na miejscu.

ZAPISY I INFORMACJE:
Na zajęcia obowiązują zapisy. Zajęcia odbywają się od 4 chętnych osób.

Zapisać można się telefonicznie wysyłając SMS lub dzwoniąc pod numer telefonu:
608 585 302 (Asia)

Jeżeli nie odbieram, to znaczy, że prowadzę właśnie zajęcia. Wtedy najlepiej wyślij SMS lub poczekaj, aż oddzwonię. Zawsze otrzymasz ode mnie SMSa zwrotnego z potwierdzeniem, że danego dnia zajęcia się odbywają.

Zapraszam serdecznie wszystkie przyszłe mamy, chętne zadbać o siebie w tym szczególnym czasie!

Asia Wroblowska

powrót

Zdjęcia

Nasz adres

Chorzów

Studio Yoga Balance

ul. Wolności 15 (wejście w bramie, I piętro)

Bytom

Yoga Balance Bytom
(I piętro)

ul. Gliwicka 16

yoga_balance@yahoo.pl

Masz pytania zadzwoń
608585302 - Asia (Chorzów)
792545456 - Ewa (Bytom)
Znajdziesz nas na

Yoga Balance FacebookFACEBOOK

Yoga Balance InstagramINSTAGRAM

YOGA BALANCE 2018

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Yoga Balance, ul. Powstańców Śląskich 10, 41-902 Bytom. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry