Yoga Balance - opinie


Aleksandra

"Często na swojej drodze życiowej spotykamy osoby, które nieświadome tego wywierają wpływ na nasze losy. Tak było z Ewą i moimi pierwszymi zajęciami jogi. Asia idealnie dopełniła tego, dzięki czemu znalazłam pasję. Od lat wracam do nich na zajęcia - do YogaBalance."

Urszula

"Co daje mi joga? Oprócz sprawniejszego ciała chyba nic, za to dużo mi zabrała. Zabrała mi kilka kilogramów, zabrała 5000 myśli na minutę (zostawiła tylko kilka), wyrzuciła z mojej kuchni śmieciowe żarełko, powoli odsuwa ludzi z którymi mi "nie po drodze" i zabrała mi też tabletki przeciwbólowe. No, jakby nie patrzeć to same straty ;-)".

Jadwiga

"Odczuwam jogę nie tylko jako najlepszą formę ruchu, ale i spojrzenia wgłąb siebie, wyciszenie, dystans do otaczającego mnie świata. Czuję wtedy pełnię szczęścia. Błogostan."

Rafał

"Joga nie tylko wzmacnia ciało, ale i umysł. Uczy mnie poznawać moje ciało, uczy cierpliwości, pracy ze świadomością, a nawet uczy mnie na nowo oddychać. To wszystko ułatwiają fantastyczne prowadzące."

Sandra

"Jogą zainteresowałam się z powodu bólu kręgosłupa i początkowo próbowałam ćwiczyć sama w domu. Jednak dopiero gdy zaczęłam regularnie praktykować na zajęciach w Yoga Balance, pod okiem doświadczonych nauczycieli, dowiedziałam się czym ona właściwie jest, jak ją interpretować i jaki ma wpływ na nas samych. Joga to poznawanie i wsłuchiwanie się w potrzeby swojego ciała poprzez wykonywanie asan, ale również sposób postrzegania świata. Dla mnie to rodzaj ciągłej pracy nad sobą. Joga jest dla każdego, a im dłużej praktykujesz, tym bardziej zgłębiasz jej wszechstronne działanie. Towarzyszy mi ona nie tylko na macie, ale także poza nią."

Renata

"Dlaczego joga? Bo jest moim azylem od codziennego zgiełku. Lekarstwem na dolegliwości ciała i duszy. Dlaczego w Yoga Balance? Bo to miejsce przyjazne, stworzone z pasją i starannością dwóch wspaniałych dziewczyn :-) Pozdrawiam Asiu i Ewuniu."

Piotrek

"Moja przygoda z jogą zaczęła się od problemów z kręgosłupem. Zawsze uprawiałem sport, ale przez pracę przy biurku i częste długie podróże samochodem zaczął doskwierać mi przewlekły ból pleców. Dzięki praktyce jogi po jakimś czasie odczułem, że z moimi plecami jest znacznie lepiej. Przekonałem się, jak pozytywny wpływ ma joga na cały nasz organizm. A wiadomo, że dobra forma i samopoczucie fizyczne, to podstawa naszego samopoczucia psychicznego. Dlatego właśnie joga."
Nasz adres

Chorzów

Studio Yoga Balance

ul. Boczna 12 (pawilon handlowo-usługowy, I piętro)

Bytom

Yoga Balance Bytom
(I piętro)

ul. Gliwicka 16

yoga_balance@yahoo.pl

Masz pytania zadzwoń
608585302 - Asia (Chorzów)
792545456 - Ewa (Bytom)
Znajdziesz nas na

Yoga Balance FacebookFACEBOOK

Yoga Balance InstagramINSTAGRAM

YOGA BALANCE 2018

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Yoga Balance, ul. Powstańców Śląskich 10, 41-902 Bytom. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry