Menu

Wracamy do zajęć od 8 czerwca!

Witajcie Kochani!

Jak wszyscy wiemy dzisiaj dotarła do nas miła informacja, że od poniedziałku 8 czerwca możemy znowu ruszyć z zajęciami. I ruszamy! Niestety na razie tylko w Chorzowie. Jak wynika z powziętej przez nas informacji, Becek nadal pozostaje zamknięty i dlatego na razie nadal nie mamy możliwości prowadzenia tam naszych zajęć.

Na czas dalszego zamknięcia Beceku chcemy umożliwić wszystkim naszym bytomskim joginom możliwość uczestniczenia w zajęciach w naszym studio w Chorzowie, w ramach posiadanych karnetów z Bytomia. Chcemy jak naszybciej umożliwić Wam powrót do praktyki na zajęciach, bo z pewnością taka praktyka dodaje najwięcej energii i motywacji.

Dotyczyć też nas będą nowe zasady zajęć, majce na celu zachowanie bezpieczeństwa, czyli np ograniczenie ilości osób na zajęciach oraz zachowanie innych zasad o których poinformujemy Was niebawem. W związku z koniecznością ograniczenia ilości osób na zajęciach na pewno wszystkie zajęcia będą na zapisy, które ruszą od 1 czerwca. Szczegóły dotyczące zarówno zapisów, jak i nowe zasady uczestnictwa w zajęciach poznacie już niebawem. Na pewno będzie obowiązywał zakaz pozostawiania swoich mat na terenie studia, jak również wszelkich innych rzeczy osobistych. Na pewno będziemy Was zachęcać do praktyki na własnych matach, chociaż nasze maty nadal w koniecznych przypadkach będziemy udostępniać, a po każdym użyciu dezynfekować. Cały nasz sprzęt został już wyprany i zdezynfekowany. Na pewno będziecie też mieli dużo opcji zajęć do wyboru, bo zajęcia będą odbywały się w dwóch blokach godzinowych od poniedziałku do soboty.

I na koniec dodatkowa miła informacja! Już niebawem będziecie mieli możliwość uczestniczenia w naszych zajęciach w ramach karty Multisport. Nareszcie! Damy Wam jak najszybciej znać, dokładnie od kiedy to będzie możliwe. Cieszymy się bardzo!

A najbardziej cieszymy się z tego, ze już niebawem się zobaczymy! Dalsze informacje oraz grafik zajęć w Chorzowie na czerwiec przedstawimy Wam niebawem. Pozostańcie z nami!

powrót

Zdjęcia

Nasz adres

Bytomskie Centrum Kultury
(sala Ambasada II piętro)

pl. Karin Stanek

41-902 Bytom

yoga_balance@yahoo.pl

Masz pytania zadzwoń
608585302 - Asia
792545456 - Ewa
Znajdziesz nas na

Yoga Balance FacebookFACEBOOK

Yoga Balance InstagramINSTAGRAM

YOGA BALANCE 2018

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Yoga Balance, ul. Powstańców Śląskich 10, 41-902 Bytom. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry