Menu

Warsztaty tańca orientalnego z moniką kwik (chinmay)

Kochane Dziewczyny, Kobiety, Boginie!

Zapraszamy gorąco na tańca orientalnego z Moniką Kwik (Chinmay), podczas którego będziemy budzić kobiecą energię! Ta energia jest boginią w każdej kobiecie. Poprzez zmysłowe ruchy każda z nas może odkryć głęboki kontakt z własnym ciałem, które jest świątynią. Na zajęcia zaproszone jesteście wszystkie te, które czują potrzebę poznania się poprzez ruch wyrażony z głębi siebie, by poznać się jako piękną kobietę, która poprzez ruch, gest, pasję tworzy harmonię, daje ekspresje tego, co drzemie w niej samej, z czego wiele z nas nie zdaje sobie sprawy.

Yaayayayaa...jednoczymy się wspólnie w kręgu kobiecej energii, wyrażając poprzez taniec. To nie jest tylko taniec, a uświęcona przestrzeń transformacji motyla.

Wszystko jest energią - rytm niczym bicie serca daje nam impuls do ekspresji energii w kreatywny sposób. Wibracja porusza blokady w organizmie i uzdrawia ciało, emocje i umysł.

Podczas zajęć będziemy również stosować jogiczne pozycje i techniki, które są pomocne przy otwieraniu ciała, z uważnością na każdą jego część. Dzięki świadomości ciała uczymy się zintegrowanej mądrości własnego systemu energetycznego.

PROWADZĄCA:
Monika Kwik (Chinmay) - jogini, tancerka, Mistrzyni Reiki, uzdrowicielka. Ma wieloletnie doświadczenie uzdrawiając alternatywnymi metodami. Tańcem pasjonuje się od dziecka. Zafascynowana tańcem orientalnym łączy styl tańca indyjskiego Kathak (nauczyciele: Mata Prasad, prof. Ranjana Srivastava ) z tańcem Tribal Bellydance oraz z elementami folk. Wprowadziła metodę tańca jako metodę uzdrawiającą, wyzwalającą i budzącą energię kobiecości.

Więcej o Monice oraz filmy z jej występów tańca:

https://www.facebook.com/Chinmayi-taniec-brzucha-i-orientalny-oriental-and-bellydance-112771876876619/

DATA I GODZINA:
27.06.2020 roku (sobota)
godz. 13.00 - 15.00

MIEJSCE:
Studio Yoga Balance
ul. Wolności 15
41-500 Chorzów
(I piętro, wejście w bramie)

CENA: 80 zł
Ilość miejsc ograniczona (zapisujemy tylko 12 osób). Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata całej kwoty na konto Yoga Balance: 62 1050 1230 1000 0091 3110 5125 (prosimy w tytule napisać: "warsztat tańca + imię i nazwisko + numer telefonu").

Minimalna liczba osób dla których warsztat się odbędzie to 8 osób. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia, jeżeli nie uzbiera się minimalna grupa osób. W przypadku odwołania wydarzenia, wpłacone pieniądze zostaną w całości zwrócone.

ZAPISY I INFORMACJE:
Asia - 608 585 302 lub yoga_balance@yahoo.pl

Zapraszamy Was gorąco na spotkanie z tą niesamowitą i piękną tancerką. Odkryj w Sobie Boginię!

powrót

Zdjęcia

Nasz adres

Bytomskie Centrum Kultury
(sala Ambasada II piętro)

pl. Karin Stanek

41-902 Bytom

yoga_balance@yahoo.pl

Masz pytania zadzwoń
608585302 - Asia
792545456 - Ewa
Znajdziesz nas na

Yoga Balance FacebookFACEBOOK

Yoga Balance InstagramINSTAGRAM

YOGA BALANCE 2018

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Yoga Balance, ul. Powstańców Śląskich 10, 41-902 Bytom. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry