Menu

Viparita i otwarte serce - warsztaty jogi z owocowym joginem (sobota 02.10.2021 r.)

Serdecznie zapraszamy na warsztaty jogi z Owocowym Joginem, czyli Piotrem Przybylskim, który odwiedzi nasze studio po raz pierwszy!Czekają na Was dwa bloki warsztatów stworzone na bazie unikalnego programu nauki Piotra.

PROWADZĄCY:
Owocowy Jogin, czyli Piotr Przybylski - zbudował własny, dobrze sprawdzony już styl hatha jogi, który cechuje się podziałem sesji na różne zakresy ruchu, średnim i długim czasem przebywania w pozycjach (30sek-2min), oraz szczególnej uwadze na trzy- lub czteroetapowym oddechu ujjayi z trzema bandhami. W przeważającej większości to klasyczne asany, ale często w bardziej nowoczesnych wersjach. Dodatkowo używamy tutaj kilku zupełnie nietradycyjnych pozycji, wykorzystujących mocne dźwignie, jako dodatkowe szczeble do innych asan. Ważnym założeniem jest tutaj równowaga między wzmocnieniem, a elastycznością. Ogólne program składa się z 9 stałych lekcji w jednym cyklu, które rozkręcają się w kolejnym podejściu. Na warsztatach zobaczymy rozgrzewkę, czyli serię wstępną oraz 3 połączone serie tematyczne.

PROGRAM:
9.00-11.00 Viparita
Po serii wstępnej zajmiemy się wszystkimi podstawowymi asanami odwróconymi i balansowymi. Dopasowując się do poziomu grupy przeanalizujemy stanie na głowie, rękach i przedramionach. Zrobimy to w prosty sposób, tak że wszyscy wykonają te pozycje stopniowo, bezstresowo, nawet pierwszy raz w życiu. Zdziwicie się co potraficie. Ta lekcja jest wyjątkową specjalnością Piotrka, który ma duże doświadczenie również z akrobatyką sportową. Poznamy sposoby pracy przy wzmacnianiu korpusu i kończyn górnych. Wypocimy się przy niestandardowych ćwiczeniach, przygotowujących nasze ciało do wszystkich możliwych zaawansowanych balansów, a także spróbujemy wykonać niektóre z nich.

11.00 - Przerwa na sok, lub arbuza. Zakaz jedzenia cięższych posiłków.

12.00 -15.00 Otwarte Serce
Tutaj już zaczniemy spokojnie od pozycji leżących i siedzących. Powoli łagodne turlanie się po macie będzie naturalnie i bezboleśnie przechodziło do bardzo trudnych wygięć i najbardziej skomplikowanych skrętów. Dokładnie omówimy i zrozumiemy w praktyce mechanikę tych pozycji. Nazwa otwarte serce oczywiście wychodzi od otwierania klatki piersiowej, rozciągania mięśni piersiowych, mobilizacji odcinka piersiowego kręgosłupa. Poznamy również trochę oryginalnych pozycji łączących w sobie skręty i wygięcia.

Do 15.00 zrobimy już dłuższy relaks prowadzony z aktywacją ośrodków energii, pranajamę oraz samodzielną medytację siedząc. Wyjdziemy nowonarodzeni, lub ledwie żywi.Wszystko będzie zależało od Twojego podejścia do praktyki.

DATA:
2 października 2021 (sobota)
godz. 09.00 - 15.00

MIEJSCE:
Studio Yoga Balance
Chorzów, ul. Wolności 15
(I piętro, wejście w bramie)

DO KOGO KIEROWANY JEST WARSZTAT:
Warsztat kierowany jest do osób średniozaawansowanych.

CENA:
150 zł płatne przelewem na konto Yoga Balance.

UWAGA:
Liczba miejsc ograniczona. Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata całej kwoty na konto Yoga Balance: 62 1050 1230 1000 0091 3110 5125 (w tytule przelewu prosimy wpisać "warsztaty z Piotrem + imię i nazwisko + nr tel.").

Organizator zastrzega sobie również możliwość odwołania wydarzenia w przypadku, jeżeli nie uzbiera się grupa 10 chętnych osób. W tym przypadku, wpłacone pieniądze zostaną zwrócone.

ZAPISY I INFORMACJE:
Tel: 608 585 302 (Asia) lub mailowo yoga_balance@yahoo.pl

powrót

Zdjęcia

Nasz adres

Bytomskie Centrum Kultury
(sala Ambasada II piętro)

pl. Karin Stanek

41-902 Bytom

yoga_balance@yahoo.pl

Masz pytania zadzwoń
608585302 - Asia
792545456 - Ewa
Znajdziesz nas na

Yoga Balance FacebookFACEBOOK

Yoga Balance InstagramINSTAGRAM

YOGA BALANCE 2018

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Yoga Balance, ul. Powstańców Śląskich 10, 41-902 Bytom. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry