Menu

Uwaga - zawieszamy zajęcia!

Drodzy jogini! WAŻNY KOMUNIKAT!
Ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa zawieszamy nasze zajęcia jogi, co trochę narzucone nam zostało przez Bytomskie Centrum Kultury, które począwszy od jutra zawiesza wszelkie spektakle i zajęcia na okres miesiąca. Dzisiejsze zajęcia odbędą się więc jeszcze normalnie, w piątek natomiast już nie. Nie odbędzie się też koncert z cyklu Księżycowych Opowieści.

Mając na uwadze powagę sytuacji, w jakiej wszyscy się znaleźliśmy, podjęłyśmy także (z bólem serca) decyzje o zawieszeniu od jutra zajęć w naszym nowym studio w Chorzowie.Zajęcia w Chorzowie, na dzień dzisiejszy, planujemy zawiesić do naszego Dnia Otwartego, czyli do 27 marca. Do tego czasu zobaczymy, jak rozwinie się sytuacja i czy życie wróci do normalności.

Przyszedł czas na dopasowanie się do zaistniałej sytuacji i praktykę własna w domu. Wykorzystajcie swoją wiedzę i doświadczenie, aby samemu układać sekwencje lub ćwiczycie po prostu przez ten czas I serie Asztanga jogi lub sekwencję księżycową.Wasze karnety jak najbardziej pozostają aktywne i gdy tylko ruszymy z zajęciami ponownie, wykorzystacie je w zupełności.Bądźcie silni! Bądźcie zdrowi! I bądźcie z nami przez ten czas w mediach społecznościowych! O wszelkich zmianach zaistniałej sytuacji będziemy Was na bieżąco informować!
Namaste Kochani!

powrót

Zdjęcia

Nasz adres

Bytomskie Centrum Kultury
(sala Ambasada II piętro)

pl. Karin Stanek

41-902 Bytom

yoga_balance@yahoo.pl

Masz pytania zadzwoń
608585302 - Asia
792545456 - Ewa
Znajdziesz nas na

Yoga Balance FacebookFACEBOOK

Yoga Balance InstagramINSTAGRAM

YOGA BALANCE 2018

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Yoga Balance, ul. Powstańców Śląskich 10, 41-902 Bytom. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry