Menu

Uwaga - od poniedziałku 09.11.2020 roku zawieszamy zajęcia w bytomiu!

Drodzy jogini z Bytomia! Mamy dzisiaj dla Was kilka ważnych informacji - być może złych, być może dobrych. Jedno jest pewne - sytuacja, w której znajdujemy się od kilku dobrych miesięcy z pewnością nauczyła nas, że nie wszystko jesteśmy w stanie kontrolować i nie na wszystko mamy wpływ.
.
Najważniejsza informacją dzisiaj jest fakt, że w związku z nowymi obostrzeniami i zamknięciem Beceku, od przyszłego poniedziałku 09.11.2020 roku, aż do końca listopada nie będzie zajęć stacjonarnych w Bytomiu.
.
Co do Waszych karnetów z Bytomia będziecie mogli podjąć decyzję, czy chcecie karnet zawiesić, czy też wykorzystać dojeżdżając na nasze zajęcia w Chorzowie.
.
W Chorzowie za to dokładamy jeszcze jedne zajęcia hatha jogi w środy o godzinie 17.00. Nasz grafik już jest zaktualizowany na stronie internetowej w zakładce "Grafik" oraz na Facebooku na naszej tablicy. W galerii poniżej również go znajdziecie.
.
Przypominamy, że na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy - tylko przez wiadomość na Facebooku (wiadomość do YB) lub SMS (tel: 608 585 302). Inne komunikatory nie są brane pod uwagę. System zapisów mysi być jednorodny, abyśmy byli w stanie to ogarnąć.
.
Planujemy też uruchomienie zajęć w formie online, które będą się odbywały w poniedziałki, środy i piątki. Zarówno grafik zajęć online, jak również więcej informacji na ten temat przedstawimy Wam troszkę później, ponieważ jesteśmy na etapie organizowania tematu i niestety nie da się wszystkiego załatwić i rozważyć w jedno popołudnie. Dlatego musicie dać nam na to trochę czasu. Postaramy się z całego serca,żeby to nastąpiło do końca tego tygodnia i wszystkie informacje na ten temat do Was dotarły. Najlepiej śledzić nas na Facebooku i Instagramie, gdyż to najszybsza forma przekazywania wszelkiego rodzaju ogłoszeń.
.
Już teraz także informujemy, że w związku z tym, że w przyszłym tygodniu mamy w środę święto zaznaczone w kalendarzu na czerwono (11.11.2020 r.), zajęcia w tym dniu są odwołane. To nasza zasada praktykowana od lat.
.
Trzymajmy się razem w tej skomplikowanej sytuacji i nie dajmy się zwariować! Zachowajcie dobry humor, bo na pewno wszystko świetnie się ułoży!
.
Namste Jogini Yoga Balance!

powrót

Zdjęcia

Nasz adres

Bytomskie Centrum Kultury
(sala Ambasada II piętro)

pl. Karin Stanek

41-902 Bytom

yoga_balance@yahoo.pl

Masz pytania zadzwoń
608585302 - Asia
792545456 - Ewa
Znajdziesz nas na

Yoga Balance FacebookFACEBOOK

Yoga Balance InstagramINSTAGRAM

YOGA BALANCE 2018

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Yoga Balance, ul. Powstańców Śląskich 10, 41-902 Bytom. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry