Menu

Spotkanie joginów przy herbacie - online

Drodzy jogini YB! :-)

Nie widzieliśmy się już długo, a nadal nie mamy pewności, kiedy wrócimy do zajęć na sali. Wszyscy stęskniliśmy się nie tylko za wspólną praktyką, ale po prostu za sobą :-) Dlatego proponujemy Wam unikatowe wydarzenie, które zamierzamy przeprowadzić przy pomocy aplikacji Zoom :-) Będzie to wirtualne spotkanie przy herbacie po to, aby się ze sobą spotkać, pogadać, zobaczyć znane twarze :-)

Wydarzenie odbędzie się bez praktyki asan. Chcemy jedynie się spotkać, wspólnie wypić herbatę, zapytać co u Was, a jednocześnie przeprowadzić wspólną "próbę techniczną" przed zajęciami online, które zamierzamy dla Was uruchomić od poniedziałku 18 maja ;-) Kto wie, być może tego rodzaju zajęcia zagoszczą u nas w grafiku na dłużej? ;-) W tym względzie bardzo dużo będzie zależało od Was i Waszych oczekiwań, które jak najbardziej chcemy poznać :-)

Co trzeba zrobić, aby dołączyć do wspólnego spotkania? Napisz do nas na maila, że chcesz wziąć udział w spotkaniu, a odeślemy wszystkie niezbędne instrukcje, krok po kroku, jak postępować, aby do nas dołączyć. Załatwiamy to przez maila, bo nie wszyscy mają facebookowe konta.

Już cieszymy się na spotkanie z Wami :-) Dołączcie do nas :-) Do zobaczenia, wyjątkowo nie na macie :-)

Zespół YB

powrót

Zdjęcia

Nasz adres

Bytomskie Centrum Kultury
(sala Ambasada II piętro)

pl. Karin Stanek

41-902 Bytom

yoga_balance@yahoo.pl

Masz pytania zadzwoń
608585302 - Asia
792545456 - Ewa
Znajdziesz nas na

Yoga Balance FacebookFACEBOOK

Yoga Balance InstagramINSTAGRAM

YOGA BALANCE 2018

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Yoga Balance, ul. Powstańców Śląskich 10, 41-902 Bytom. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry