Menu

Przytul siebie tej jesieni - warsztat arteterapii z aleksandrą kuczek (sobota 27.11.2021 r.)

Dajmy sobie ciepło i otulmy się w ten czas jesiennego trwania.

Bądźmy wspólnie ze sobą w ten chłodniejszy czas roku. Otulmy się ciepłem, wzajemną obecnością i dobrymi emocjami. Pozwólmy ponieść się naszej ekspresji i zatracić się w ruchu, muzyce i sztuce. Daj sobie przestrzeń tylko dla ciebie, twojego odpoczynku i regeneracji.

Czym jest arteterapia?
Arteterapia to praktyka terapeutyczna, która zakłada, że każdy bez wyjątku jest zdolny do ekspresji samego siebie. Tworzona i odbierana sztuka, jak taniec, rysunek, czy śpiew pomaga w procesie doświadczania naszych emocji, myśli, przeżyć i wspiera w tworzeniu samoświadomości.

W trakcie warsztatu będziemy pracować z:
- relaksacją,
- ruchem,
- działaniami plastycznymi,
- rozmową, pełną akceptacji i wzajemnego zrozumienia.

PROWADZĄCA:
Aleksandra Kuczek - arteterapeutka i artystka. Zajmuje się interdyscyplinarnymi działaniami artystycznymi, między innymi malarstwem, ale też rękodziełem, którym dzieli się na swojej stronie "Sztuka na każdy dzień". Szuka w ludziach ich naturalnej ekspresji. Interesuje ją praca z drugim człowiekiem w myśli koincydencji ciała i umysłu. Jej główna inspiracją są tematy społeczne, okalające o feminizm, ale stara się mieć otwarty umysłu na różne ludzkie problemy. W działaniach kieruje się zarówno doświadczeniem, nauką, ale przede wszystkim intuicją i obserwacją otaczającego ją świata.

DATA:
27 listopada 2021 (sobota)
godz. 09.00 - 13.00

MIEJSCE:
Studio Yoga Balance
Chorzów, ul. Wolności 15
(I piętro, wejście w bramie)

CENA: 50 zł

UWAGA:
Liczba miejsc ograniczona. Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata całej kwoty 50 zł na konto Yoga Balance: 62 1050 1230 1000 0091 3110 5125 (w tytule przelewu prosimy wpisać "warsztaty z Olą + imię i nazwisko + nr tel.").
Organizator zastrzega sobie również możliwość odwołania wydarzenia w przypadku, jeżeli nie uzbiera się grupa 10 chętnych osób. W tym przypadku, wpłacone pieniądze zostaną zwrócone.

ZAPISY I INFORMACJE:
Tel: 608 5858 302 (Asia) lub mailowo yoga_balance@yahoo.pl

Zapraszamy Was do wspólnego doświadczenia siły arteterapii, poznania siebie i dawania sobie przestrzeni przyjemności i relaksu.

powrót

Zdjęcia

Nasz adres

Bytomskie Centrum Kultury
(sala Ambasada II piętro)

pl. Karin Stanek

41-902 Bytom

yoga_balance@yahoo.pl

Masz pytania zadzwoń
608585302 - Asia
792545456 - Ewa
Znajdziesz nas na

Yoga Balance FacebookFACEBOOK

Yoga Balance InstagramINSTAGRAM

YOGA BALANCE 2018

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Yoga Balance, ul. Powstańców Śląskich 10, 41-902 Bytom. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry