Menu

Przygarniamy zielonych przyjaciół

Jak wiecie, otwarcie naszego nowego studia jogi w Chorzowie zbliża się już wielkimi krokami. Nasze studio będzie duże, przestronne i jasne.:-) Aż prosi się o krąg zielonych przyjaciół, których chcemy mieć tam jak najwięcej! Chodzi oczywiście o rośliny doniczkowe. Różne, różniaste! I te małe i te duże! Nie ważne czy to kaktusik, paprotka, bluszczyk, fikus czy dracena - wszyscy zieloni przyjaciele są w naszym nowym studio Yoga Balance bardzo mile widziani!:-)
.
Jeżeli więc Twój zielony przyjaciel urósł w domu do monstrualnych rozmiarów i swoją wspaniałą aparycją zasłania Ci widok z okna, nie mieści się już na parapecie, albo się znudził, albo przestał się podobać lub pasować do wystroju pokoju, albo po prostu chcesz mieć swój wkład w nasze piękne studio, to przynieś nam swojego zielonego przyjaciela na zajęcia w przyszłym tygodniu, tj. pomiędzy 24 a 28 lutego. Przygarniemy każdego kropka!;-) Będziemy o niego dbać, podlewać i nawozić, w razie konieczności przesadzać.:-)
.
Mniejsze kwiatuszki możecie przynieść normalnie na salę Akwarium. Jeżeli zielony przyjaciel osiągnął znaczne rozmiary, nie wnoście go na górę! Zostawcie na dole w BECEKu, tuż koło portierni.
.
Oczywiście zielonym przyjaciołom z pewnością będzie miło, gdy od czasu do czasu będziecie ich odwiedzać!

powrót

Zdjęcia

Nasz adres

Bytomskie Centrum Kultury
(sala Ambasada II piętro)

pl. Karin Stanek

41-902 Bytom

yoga_balance@yahoo.pl

Masz pytania zadzwoń
608585302 - Asia
792545456 - Ewa
Znajdziesz nas na

Yoga Balance FacebookFACEBOOK

Yoga Balance InstagramINSTAGRAM

YOGA BALANCE 2018

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Yoga Balance, ul. Powstańców Śląskich 10, 41-902 Bytom. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry