Menu

Podróż w głąb siebie - warsztat dla kobiet z agnieszką biedą (sobota 17.10.2020 r.)


Podróż w głąb siebie, to najważniejsza podróż jaką powinnyśmy odbyć.

Podróż, podczas której odkryjemy jak bardzo nasze emocje warunkują to, czego doświadczamy w naszym życiu. Nauczymy się je oswajać oraz poznamy praktyczne techniki, za pomocą których można z nimi pracować.

Ujrzymy ile jest w nas historii, w które podświadomie uwierzyłyśmy i które cały czas realizujemy w naszym życiu. Zrozumiemy swoje reakcje, decyzje, schematy myślowe, które nas ograniczają. Poznamy swoje wewnętrzne dziecko.

Będziemy odkrywać i umacniać relację z samą sobą, z własną kobiecością, cielesnością. Poznamy sposoby na poradzenie sobie z jedzeniem emocjonalnym.

Poruszymy temat naszych codziennych nawyków, które wynikają z prawdziwej troski i łagodności wobec siebie oraz kiedy stają się ucieczką od tego, czego nie chcemy w sobie ujrzeć.

Odpowiemy na pytanie czym jest miłość do siebie, kobieca siła i energia, które mają wielką moc. W jaki sposób je w sobie odnaleźć oraz jak odważyć się pójść drogą, która uwolni nas od tego, co blokuje i ogranicza oraz poprowadzi w kierunku samej siebie. Bo tak naprawdę "wszystko jest w nas, tylko nas tam nie ma".

PROWADZĄCA:
Agnieszka Bieda - absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ze specjalnością dietetyka kliniczna. Dietoterapeuta wg medycyny chińskiej, dyplomowany instruktor jogi. W swojej praktyce wykorzystuje różnorodne formy pracy z ciałem uwalniające od długotrwałych napięć i emocji. Obszar jej zainteresowań obejmuje psychosomatykę, anatomię i automobilizację powięziową, akupresurę oraz progresywną relaksację mięśni.

DATA I GODZINA:
17.10.2020 roku (sobota)
godz. 12.00 - 14.00 (plus czas na pytania i odpowiedzi)

MIEJSCE:
Studio Yoga Balance
Chorzów, ul. Wolności 15
(I piętro, wejście w bramie)

CENA:
80 zł - płatność przelewem na konto Yoga Balance: 62 1050 1230 1000 0091 3110 5125 (w tytule przelewu prosimy wpisać "warsztat z Agnieszką + imię i nazwisko + nr tel.").

ZAPISY I INFORMACJE:
Tel: 608 585 302 (Asia)
lub mailowo na adres yoga_balance@yahoo.pl

CO ZE SOBĄ ZABRAĆ:
W związku z tym, że podczas wykładu przewidujemy poczęstunek herbatą, prosimy uczestników o zabranie ze sobą swojego ulubionego kubka do herbaty

UWAGA:
Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania wydarzenia, jeżeli nie uzbiera się grupa 10 chętnych osób.

Zapraszamy Was gorąco na to niesamowite spotkanie w gronie wspaniałych kobiet!

powrót

Zdjęcia

Nasz adres

Bytomskie Centrum Kultury
(sala Ambasada II piętro)

pl. Karin Stanek

41-902 Bytom

yoga_balance@yahoo.pl

Masz pytania zadzwoń
608585302 - Asia
792545456 - Ewa
Znajdziesz nas na

Yoga Balance FacebookFACEBOOK

Yoga Balance InstagramINSTAGRAM

YOGA BALANCE 2018

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Yoga Balance, ul. Powstańców Śląskich 10, 41-902 Bytom. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry