Menu

Otwarcie studia yoga balance

To już wkrótce! Dnia 29.02.2020 roku o godzinie 18.00 zapraszamy Was na nieprzeciętne dla nas wydarzenie! Otwarcie naszego studia jogi, na które czekaliśmy od kilku dobrych lat :-) W sobotni wieczór zapraszamy wszystkich naszych joginów i joginki, znajomych i przyjaciół, ciekawskich i zaintrygowanych. Będzie można nas poznać, obejrzeć studio, popytać, zjeść coś dobrego i poczuć atmosferę miejsca, które stworzyłyśmy specjalnie dla Was :-)

Nasze studio znajduje się w Chorzwie w samym centrum miasta przy ulicy Wolności 15. Jest to ta sama kamienica, w której znajduje się klub muzyczny Szuflada 15. Studio znajduje się na I piętrze kamienicy, a prowadzi do niego wejście w bramie po prawej stronie. Na pewno traficie bez problemu :-) Swojego parkingu nie mamy, ale przyjeżdżając do nas samochodem możecie skorzystać z parkinów miejskich oraz dużego parkingu Chorzowskiego Centrum Kultury, znajdującego się tuż za rogiem, przy ulicy Sienkiewicza.

W programie wieczoru pogawędki, poczęstunek, a o godzinie 20.00 mini koncert Hani Czyż w blasku świec :-) Bądźcie z nami w ten wyjątkowy wieczór :-) Wszystkich serdecznie zapraszamy :-)

Zespół Yoga Balance

powrót

Zdjęcia

Nasz adres

Bytomskie Centrum Kultury
(sala Ambasada II piętro)

pl. Karin Stanek

41-902 Bytom

yoga_balance@yahoo.pl

Masz pytania zadzwoń
608585302 - Asia
792545456 - Ewa
Znajdziesz nas na

Yoga Balance FacebookFACEBOOK

Yoga Balance InstagramINSTAGRAM

YOGA BALANCE 2018

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Yoga Balance, ul. Powstańców Śląskich 10, 41-902 Bytom. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry