Menu

Opowieści księżycowe - relaksacja w pełnię księżyca

Weź głęboki wdech, odpręż się i posłuchaj…Inspirujące, wzruszające, dające nadzieję Księżycowe Opowieści otulą Cię niczym ciepły, miękki koc w chłodny czas. Ich czar i moc skrywają się w "zwyczajnych" i "ludzkich" historiach. To Opowieści o Tobie, o mnie i o każdym człowieku, dlatego stają się nam tak bliskie. A wszystkie one będą oplecione subtelną, relaksującą muzyką, płynącą z instrumentów terapeutycznych. Odpręż się i posłuchaj Księżycowej Opowieści, w której odnajdziesz część siebie.

Sound of Mandala - formacja, którą tworzą Hanna i Marcin Czyż. Ich działania koncentrują się przede wszystkim na relaksacyjnym i terapeutycznym aspekcie muzyki. Są połączeniem wiedzy z zakresu muzykoterapii, z umiejętnościami muzycznymi i aranżacyjnymi, dzięki czemu ich koncerty, warsztaty i spotkania muzyczne charakteryzują się najwyższą jakością muzyczną i terapeutyczną.

Więcej o formacji Sound of Mandala można przeczytać na stronie: www.mandalove.pl

Jak się przygotować do relaksacji i co ze sobą zabrać?

1. Przede wszystkim przyjdź o jakieś 10 minut wcześniej, żeby spokojnie zająć sobie miejsce i spokojnie się ułożyć.
2. Opowieści słuchamy w pozycji leżącej, więc możesz zabrać ze sobą koc lub matę do jogi, żeby móc się położyć. Można również przynieść ze sobą z domu małą poduszeczkę.
3. Wygodny strój.

PRZECIWWSKAZANIA:
1. Kobiety w ciąży (pierwszy trymestr) - jeżeli nie uczestniczyłaś wcześniej w żadnych sesjach relaksacyjnych z dźwiękiem.
2. Rozruszniki serca.
3. Silne stany maniakalno-depresyjne.

DATA:
22.02.2019 (piątek) - godzina 20.30 (zaraz po zajęciach hatha jogi)

MIEJSCE:
Yoga Balance
Państwowe Szkoły Budownictwa
Bytom ul. Powstańców Śląskich 10
sala nr 304 (Świetlica) na III piętrze

KOSZT: 30 zł
Na Księżycowe Opowieści wszystkie osoby obowiązują zapisy. Zapisać się można telefonicznie, mailowo lub za pomocą Facebooka.

UWAGA:
Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania wydarzenia w przypadku, gdy nie zbierze się grupa 10 osób.

ZAPISY I INFORMACJE:
yoga_balance@yahoo.pl
Tel: Asia 608 585 302

powrót

Zdjęcia

Nasz adres

Bytomskie Centrum Kultury
(sala Ambasada II piętro)

pl. Karin Stanek

41-902 Bytom

yoga_balance@yahoo.pl

Masz pytania zadzwoń
608585302 - Asia
792545456 - Ewa
Znajdziesz nas na

Yoga Balance FacebookFACEBOOK

Yoga Balance InstagramINSTAGRAM

YOGA BALANCE 2018

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Yoga Balance, ul. Powstańców Śląskich 10, 41-902 Bytom. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry