Menu

Opowieści księżycowe - koncert relaksacyjny w pełnię księżyca (22.10.2021 r. piątek)

Weź głęboki wdech, odpręż się i posłuchaj. Inspirujące, wzruszające, dające nadzieję Księżycowe Opowieści otulą Cię niczym ciepły, miękki koc w chłodny czas. Ich czar i moc skrywają się w "zwyczajnych" i "ludzkich" historiach. To alegorie o Tobie, o mnie i o każdym człowieku, dlatego stają się nam tak bliskie. A wszystkie one będą oplecione subtelną, relaksującą muzyką, płynącą z instrumentów terapeutycznych. Odpręż się i posłuchaj Księżycowej Opowieści, w której odnajdziesz część siebie.

Opowieści księżycowe są wydarzeniem muzycznym, w którym mogą wziąć udział także osoby niepraktykujące jogi. Natomiast osoby praktykujące jogę, mogą w ramach wydarzenia wziąć także udział w zajęciach ashtanga jogi, odbywających się tuż przed koncertem.

PROWADZĄCA:
Hanna Czyż - w nowym muzyczno-artystycznym projekcie Without_Context_.
Arteterapeutka, muzykoterapeutka, studentka V roku psychologii klinicznej człowieka dorosłego, założycielka i właścicielka marki Mandalove.

Jak się przygotować do relaksacji i co ze sobą zabrać?
1. Przede wszystkim przyjdź o jakieś 10 minut wcześniej, żeby spokojnie zająć sobie miejsce i spokojnie się ułożyć.
2. Opowieści słuchamy w pozycji leżącej, więc możesz zabrać ze sobą koc lub matę do jogi, żeby móc się wygodnie położyć. Można również przynieść ze sobą z domu śpiwór lub/ i małą poduszeczkę.
3. Wygodny strój.

PRZECIWWSKAZANIA:
1. Kobiety w ciąży (pierwszy trymestr) - jeżeli nie uczestniczyłaś wcześniej w żadnych sesjach relaksacyjnych z dźwiękiem.
2. Rozruszniki serca.
3. Silne stany maniakalno-depresyjne.

DATA I GODZINA:
22.10.2021 (piątek) - godzina 19.00 (zaraz po zajęciach ashtanga jogi)

MIEJSCE:
Studio Yoga Balance
Chorzów, ul. Wolności 15
(wejście w bramie)

DATY NASTĘPNYCH WYDARZEŃ:
- 19.11.2021 r.

CENA: 35 zł
Płatność gotówką na miejscu.

UWAGA:
Organizatorzy zastrzegają sobie także prawo do odwołania wydarzenia w przypadku, gdy nie zbierze się grupa 10 osób.

ZAPISY I INFORMACJE:
Na koncert obowiązują zapisy. Zapisać można się telefonicznie, mailowo lub za pomocą Facebooka.
E-mail: yoga_balance@yahoo.pl
tel: 608 585 302 (Asia)
lub wiadomość na FB do Yoga Balance.

powrót

Zdjęcia

Nasz adres

Bytomskie Centrum Kultury
(sala Ambasada II piętro)

pl. Karin Stanek

41-902 Bytom

yoga_balance@yahoo.pl

Masz pytania zadzwoń
608585302 - Asia
792545456 - Ewa
Znajdziesz nas na

Yoga Balance FacebookFACEBOOK

Yoga Balance InstagramINSTAGRAM

YOGA BALANCE 2018

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Yoga Balance, ul. Powstańców Śląskich 10, 41-902 Bytom. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry