Menu

Nowy regulamin naszych zajęć i zapisów na zajęcia.

Witajcie jogini! Jak wiecie już od poniedziałku zaczynamy zajęcia w naszym studio.Po przerwie w zajęciach jakiej jeszcze u nas nie było, wracamy do Was pełni energii i radości! No i mamy nadzieje, ze Wy również wrócicie do nas.Będzie miło, kameralnie i bezpiecznie. W naszym studio zachowamy wszelkie zasady higieny i bezpieczeństwa. Przeczytajcie nasz nowy Regulamin poniżej i piszcie, chwytajcie za telefony, aby się zapisać.

Regulamin zajęć i zapisów na zajęcia w czerwcu 2020 roku

1) Nasze zajęcia w czerwcu będą odbywały się tylko i wyłącznie w naszym studio w Chorzowie przy ulicy Wolności 15. Przez cały czerwiec na pewno nie będzie zajęć w Bytomiu.

2) Na wszystkie zajęcia (aż do odwołania) obowiązują zapisy, z uwagi na konieczność ograniczenia liczby uczestników i zachowanie przynajmniej 1,5 metrowych odstępów od siebie.

3) Maksymalna liczba osób na zajęciach to 14 osób. Minimalna liczba to 4 osoby. Jeżeli nie uzbiera się minimalna liczba osób na daną godzinę, zajęcia nie odbywają się, a uczestnicy zostaną o tym poinformowani i zapisani na inna godzinę.

4) Na zajęcia można się zapisać pisząc do nas w wiadomości na Facebooku, na maila yoga_balance@yahoo.pl lub dzwoniąc pod numer tel. 608 585 302 (Asia).

5) Można zapisać się od razu na więcej niż jedne zajęcia, przy czym w razie rezygnacji, będziemy wdzięczni za informacje.

6) Do czasu zamknięcia Bytomskiego Centrum Kultury można uczestniczyć w zajęciach w naszym studio w Chorzowie w ramach bytomskiego karnetu.

7) Karnet miesięczny w Chorzowie będzie kosztował w czerwcu 130 zł (żeby było sprawiedliwie), dwutygodniowy 80 zł. Pojedyncze zajęcia 30 zł. Będzie można także korzystać z systemów partnerskich Ok System i FitProfit. O dokładnej dacie rozpoczęcia korzystania z naszych zajęć w ramach karty Multisport poinformujemy Was jak tyko będzie to możliwe.

8) Jeżeli ktoś miał ważny karnet przed zawieszeniem naszych zajęć, może go nadal wykorzystać. Jeżeli komuś nie po drodze do Chorzowa, będzie mógł go wykorzystać po wznowieniu naszych zajęć w Bytomiu.

9) Zalecamy przychodzić na zajęcia ze swoją matą. W koniecznych przypadkach udostępnimy nasze maty, które zostały już wyprane i zdezynfekowane. Będą one dezynfekowane po każdym użyciu.

10) Zajęcia będą prowadzone bez korekt manualnych w bezpiecznych, przynajmniej 1,5 metrowych odstępach.

11) Na terenie studia nie można pozostawiać prywatnych mat, ani żadnych rzeczy osobistych.

12) Na terenie naszego studia zapewniamy środki dezyfekcyjne oraz zapewniamy Was o zachowaniu nieskazitelnej czystości i zasad higieny.

13) Zajęcia w czerwcu będą prowadzone zgodnie z grafikiem, który znajdziecie na zdjęciu poniżej.

Namaste

powrót

Zdjęcia

Nasz adres

Bytomskie Centrum Kultury
(sala Ambasada II piętro)

pl. Karin Stanek

41-902 Bytom

yoga_balance@yahoo.pl

Masz pytania zadzwoń
608585302 - Asia
792545456 - Ewa
Znajdziesz nas na

Yoga Balance FacebookFACEBOOK

Yoga Balance InstagramINSTAGRAM

YOGA BALANCE 2018

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Yoga Balance, ul. Powstańców Śląskich 10, 41-902 Bytom. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry