Menu

Koncert relaksacyjny bramari - handpan, misy, gongi (piątek 26.11.2021 r.)

Kameralna atmosfera, światło świec, kojące dźwięki Handpanów (hangdrumów) oraz odczuwalne na całym ciele głębokie dźwięki gongów i mis tybetańskich to tylko część tego, co będziesz w stanie usłyszeć w naszym studio na koncercie artysty zwanego Bramari. Będziemy gościć go po raz pierwszy.

Bramari o swoim koncercie:

Mój projekt to fuzja muzyki relaksacyjnej, harmonii muzycznej oraz efektów przestrzennych, połączonych z nagrywanymi przeze mnie dźwiękami natury.

Moją największą muzyczną pasją jest gra na instrumencie o nazwie Handpan (niesamowitego instrumentu podobnego latającego spodka, który skradł już niejedno serce).

Mój projekt muzyczny jest pewnego rodzaju medytacją z dźwiękiem, a zarazem muzyczną interakcją. Każdy koncert jest inny, ponieważ większość to improwizacja oraz wędrowanie z energią ludzi, dla których gram.

Dźwięk rozbudza Naszą wyobraźnię i budzi wspomnienia. Wywołuje emocje i doznania słuchowe, a bywa że i wizualne. Podczas koncertu możesz usłyszeć jak zmienia się pora roku, jak pada deszcz, czy szumi morze. Sesja ma na celu wprowadzenie Cię do głębokiego relaksu, który działa kojąco na umysł i ciało.

Już od tysiącleci stosowano dźwięk jako jedną z metod uzdrawiania. Wedle filozofii ludzi wschodu człowiek powstał z dźwięku, więc sam jest dźwiękiem.

Zapraszamy Cię na osobistą podróż z dźwiękiem wewnątrz siebie.
Przyjdź, spróbuj, poddaj się dźwiękom!

Poniżej kilka linków do fragmentów zawierających krótkie urywki jednego z moich koncertów:

https://www.youtube.com/watch?v=6DD9B03PQ2A
https://www.youtube.com/watch?v=ROyxUGKJIb0
https://www.youtube.com/watch?v=0WmWNubs6cg

DATA I GODZINA:
26.11.2021 (piątek) - godzina 19.00 (zaraz po zajęciach ashtanga jogi)

MIEJSCE:
Studio Yoga Balance
Chorzów, ul. Wolności 15
(wejście w bramie)

CENA: 40 zł
Płatność gotówką na miejscu.

UWAGA:
Organizatorzy zastrzegają sobie także prawo do odwołania wydarzenia w przypadku, gdy nie zbierze się grupa 10 osób.

ZAPISY I INFORMACJE:
Na koncert obowiązują zapisy. Zapisać można się telefonicznie, mailowo lub za pomocą Facebooka.
E-mail: yoga_balance@yahoo.pl
tel: 608 585 302 (Asia)
lub wiadomość na FB do Yoga Balance.

powrót

Zdjęcia

Nasz adres

Bytomskie Centrum Kultury
(sala Ambasada II piętro)

pl. Karin Stanek

41-902 Bytom

yoga_balance@yahoo.pl

Masz pytania zadzwoń
608585302 - Asia
792545456 - Ewa
Znajdziesz nas na

Yoga Balance FacebookFACEBOOK

Yoga Balance InstagramINSTAGRAM

YOGA BALANCE 2018

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Yoga Balance, ul. Powstańców Śląskich 10, 41-902 Bytom. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry