Menu

Joga z dźwiękiem w parku róż

Witajcie!

Jak co tydzień zapraszamy Was serdecznie na jogę w Parku Róż w Chorzowie. Bezpłatne zajęcia na świeżym powietrzu odbędą się, jak każdą sobotę, na polanie naprzeciwko dużego stawu o godzinie 10.00. Nie obawiaj się, że na miejscu nas nie znajdziesz. Najlepszym znakiem rozpoznawczym dokładnego miejsca naszego wydarzenia, będzie spora grupka osób z matami do jogiWystarczy wówczas po prostu dołączyć do grupy!

Spodziewamy się tym razem również bardzo miłego gościa, który umili nasze zajęcia muzyką na żywo. Sound od Mandala to muzyczna podróż w głąb siebie. To niesamowita Hanna Czyż, która za pomocą terapeutycznych instrumentów: delikatnych kamertonów, mis tybetańskich, czy dzwonków koshi, wprowadzi w naszą praktykę jogi subtelne wibracje, przypominające o doskonałej częstotliwości ludzkiego zdrowia.

Co zabrać na zajęcia jogi w parku?
Zabierz ze sobą matę i wygodny strój. Jeżeli nie posiadasz maty do jogi możesz zabrać koc lub duży ręcznik. W upalne dni dobrze też mieć ze sobą butelkę wody.

Do kogo są kierowane zajęcia?
Do wszystkich chętnych - zarówno tych już praktykujących, jak również tych, którzy pragną przyjść po raz pierwszy z ciekawości, by przekonać się czym są asany (pozycje jogiczne) i spróbować kilku z nich.
Szykujcie maty! Do zobaczenia w Parku Róż!

UWAGA! W przypadku brzydkiej pogody zajęcia mogą zostać odwołane, a komunikat o odwołanych zajęciach pojawi się na naszym Facebooku w sobotę rano około godziny 9.15.

powrót

Zdjęcia

Nasz adres

Bytomskie Centrum Kultury
(sala Ambasada II piętro)

pl. Karin Stanek

41-902 Bytom

yoga_balance@yahoo.pl

Masz pytania zadzwoń
608585302 - Asia
792545456 - Ewa
Znajdziesz nas na

Yoga Balance FacebookFACEBOOK

Yoga Balance InstagramINSTAGRAM

YOGA BALANCE 2018

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Yoga Balance, ul. Powstańców Śląskich 10, 41-902 Bytom. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry