Menu

Joga z dźwiękiem

Usiądź wygodnie i wyobraź sobie łagodną, relaksacyjną praktykę jogi. Nastawioną nie na spalanie kalorii, nie na wzmacnianie ciała, nie na zwiększanie zakresów swoich stawów, ale na odprężenie po całym tygodniu pracy. Do tego łagodny półmrok świec, aromatyczne i uzdrawiające olejki oraz relaksacyjna muzyka grana na żywo. Przepiękne dźwięki mis tybetańskich, kamertonów i dzwonków koshi rozbrzmiewa klimatycznie wokoło. Taką właśnie praktykę na koniec tygodnia proponujemy Wam w naszym pięknym studio w Chorzowie dnia 26 czerwca o godzinie 19.00.

Niezwykłe zajęcia poprowadzi obdarzona przepięknym, promiennym uśmiechem joginka Agnieszka Bieda, a wspaniałą oprawę muzyczną stworzy nasza wszechstronnie utalentowana Hania Czyż.

Na zajęcia jogi z dźwiękiem, jak na każde zajęcia w obecnej sytuacji, trzeba się wcześniej zapisać (zapisujemy tylko 12 osób - obowiązuje kolejność zgłoszeń).

Dla posiadaczy aktywnych karnetów YB zajęcia odbywają się w ramach obowiązujących karnetów - nie trzeba uiszczać żadnych dodatkowych opłat. Z zajęć można także normalnie skorzystać w ramach systemów partnerskich: Ok System, FitProfit oraz Multisport Plus.

Cena dla pozostałych osób: 35 zł płatne przelewem na nasze konto dzień przed zajęciami. Przed dokonaniem przelewu należy wcześniej zapisać się telefonicznie i upewnić, czy są jeszcze miejsca.

Zapisy i informacje:
Tel. 608 585 302 (Asia)

Namaste

powrót

Zdjęcia

Nasz adres

Bytomskie Centrum Kultury
(sala Ambasada II piętro)

pl. Karin Stanek

41-902 Bytom

yoga_balance@yahoo.pl

Masz pytania zadzwoń
608585302 - Asia
792545456 - Ewa
Znajdziesz nas na

Yoga Balance FacebookFACEBOOK

Yoga Balance InstagramINSTAGRAM

YOGA BALANCE 2018

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Yoga Balance, ul. Powstańców Śląskich 10, 41-902 Bytom. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry