Menu

Joga w parku róż (sobota 03.07.2021 r.)

Witajcie!

Zapraszamy wszystkich naszych joginów, wszystkich którzy nas znają oraz tych, którzy jeszcze nas nie znają na wakacyjną jogę w Parku Róż w Chorzowie (UWAGA! Chodzi o Park Róż usytuowany pomiędzy dzielnicą Klimzowiec a Śródmieściem Chorzowa, NIE CHODZI o Rosarium w Parku Śląskim!). Jeżeli nigdy nie praktykowałeś/ praktykowałaś jogi, ale chcesz spróbować, zapraszamy serdecznie wszystkich, bez względu na wiek, czy posiadane umiejętności. Bezpłatne zajęcia na świeżym powietrzu będą odbywały się przez całe wakacje, czyli od dnia 3 lipca do 28 sierpnia, w każdą sobotę rano o godzinie 10.00.

W którym miejscu będą odbywały się zajęcia?

Zajęcia będą odbywały się w Parku Róż w Chorzowie (NIE Rosarium w Parku Śląskim!), na zielonym skwerze naprzeciwko Dużego Stawu. Nie przejmuj się, że nie dasz rady nas znaleźć - znakiem rozpoznawczym spotkania będzie grupa osób z matami do jogi, którą z pewnością zauważysz.

Co zabrać na zajęcia jogi do parku?

Zabierz ze sobą matę i wygodny strój. Jeżeli nie posiadasz maty do jogi możesz zabrać koc lub duży ręcznik. W upalne dni dobrze też mieć ze sobą butelkę wody.

Do kogo są kierowane zajęcia?

Do wszystkich chętnych - zarówno tych już praktykujących, jak również tych, którzy pragną przyjść po raz pierwszy z ciekawości, by przekonać się czym są asany (pozycje jogiczne) i spróbować kilku z nich.

Czy na zajęcia jogi w parku trzeba się zapisywać?

Nie, na zajęcia jogi w parku nie trzeba się zapisywać, a wstęp dla wszystkich jest WOLNY.

Szykujcie maty! Do zobaczenia w Parku Róż!

UWAGA! W przypadku deszczu zajęcia mogą zostać odwołane bez wcześniejszego powiadomienia.

powrót

Zdjęcia

Nasz adres

Chorzów

Studio Yoga Balance

ul. Wolności 15 (wejście w bramie, I piętro)

Bytom

Bytomskie Centrum Kultury
(sala Ambasada II piętro)

pl. Karin Stanek

yoga_balance@yahoo.pl

Masz pytania zadzwoń
608585302 - Asia
792545456 - Ewa
Znajdziesz nas na

Yoga Balance FacebookFACEBOOK

Yoga Balance InstagramINSTAGRAM

YOGA BALANCE 2018

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Yoga Balance, ul. Powstańców Śląskich 10, 41-902 Bytom. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry