Menu

Joga i medytacja w tradycji siaktyjskiej - warsztat z moniką kwik (chinmay)

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych na 4-godzinny warsztat, który pokaże nam podstawowe techniki pozwalające obudzić energię kundalini oraz uzdrowić ciało i umysł, docierając do ośrodka Mocy - duszy. Kiedy "Kundalini Shakti" poprzez praktyki jogi jest obudzona, ciało posiada więcej energii do inicjowania i podtrzymywania zmian w naszym aktualnym życiu, byciu tu i teraz.

Podczas warsztatu skupimy się na technikach oddechowych. Jest to wprowadzenie do podstawowych jogicznych praktyk, adresowane dla każdej osoby chętnej poznać jogę i medytację. Pozwala wejść na ścieżkę wewnętrznego rozwoju, uwzględniając pozycję ciała, kręgosłupa oraz przepływu oddechu z energią "prany". Podczas sesji dochodzi do oczyszczenia i uwolnienia blokad oraz napięć, które są powodem wszelkich chorób i zaburzeń na poziomie fizycznym, emocjonalnym, mentalnym jak i energetycznym.

Zadbaj o wygodny strój na czas zajęć oraz nie spożywanie posiłku 1-1,5h przed praktyką.

PROWADZĄCA:
Monika Kwik (Chinmay) - ukończyła kurs nauczycielski Jogi Kundalini w Londyńskiej szkole według tradycji jogina Bhajana. Podczas 6 letniego pobytu w Indiach kontynuowała drogę rozwoju na ścieżce jogi. W starożytnym mieście Varanasi poznała swojego nauczyciela jogina i tantryka Pandita Aruna Kumara Sharmę. Mistrz z 300-letnią tradycją rodzinną inicjował Monikę na ścieżce "sadhany" jogi i tantry, wtajemniczając w drogę związaną z energią Kundalini. Monika zajmuje się także naukowym i filozoficznym podejściem do tematu. Podczas 10-cio letniej praktyki nauczania jogi i medytacji wykształciła autorską metodę opartą na starożytnej tradycji. Na swojej drodze prowadzi wielu studentów w kraju i za granicą.

DATA I GODZINA:
27.06.2020 roku (SOBOTA)
godz. 16.00 - 20.00

MIEJSCE:
Studio Yoga Balance
ul. Wolności 15
41-500 Chorzów
(I piętro, wejście w bramie)

CENA: 160 zł
Ilość miejsc ograniczona (zapisujemy tylko 12 osób). Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata całej kwoty na konto Yoga Balance: 62 1050 1230 1000 0091 3110 5125 (prosimy w tytule napisać: "warsztat z Moniką + imię i nazwisko + numer telefonu").

Minimalna liczba osób dla których warsztat się odbędzie to 8 osób. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia, jeżeli nie uzbiera się minimalna grupa osób. W przypadku odwołania wydarzenia, wpłacone pieniądze zostaną w całości zwrócone.

ZAPISY I INFORMACJE:
Asia - 608 585 302 lub yoga_balance@yahoo.pl

powrót

Zdjęcia

Nasz adres

Bytomskie Centrum Kultury
(sala Ambasada II piętro)

pl. Karin Stanek

41-902 Bytom

yoga_balance@yahoo.pl

Masz pytania zadzwoń
608585302 - Asia
792545456 - Ewa
Znajdziesz nas na

Yoga Balance FacebookFACEBOOK

Yoga Balance InstagramINSTAGRAM

YOGA BALANCE 2018

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Yoga Balance, ul. Powstańców Śląskich 10, 41-902 Bytom. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry