Menu

Ja i moje napięcia - warsztat arteterapii z aleksandrą kuczek (sobota 10.07.2021 r.)

Odkryjmy wspólnie w atmosferze zaufania i bezpieczeństwa, za pomocą pracy z naszym ciałem w ruchu, relaksacji i działaniach plastycznych napięcia w naszym ciele. Odnajdźmy ich przyczyny i przepracujmy je podczas trzygodzinnego warsztatu arteterapii.

Czym jest arteterapia?
Arteterapia to działanie terapeutyczne, które zakłada, że każdy bez wyjątku jest zdolny do ekspresji artystycznej. Tworzona sztuka, jak taniec, rysunek, czy śpiew pomaga w procesie pracy z naszymi emocjami, myślami i przeżyciami.

W trakcie warsztatu będziemy pracować z:
- relaksacją, aby uspokoić nasz umysł;
- ruchem, który wspomoże nas w odkrywaniu i świadomym oglądzie naszych napięć;
- działaniami plastycznymi, prowadzonymi w myśli działania intuicyjnego, żeby jeszcze bardziej zagłębić się w nasze przeżycia (zapewniamy materiały plastyczne);
- rozmową, pełną akceptacji i wzajemnego zrozumienia.

PROWADZĄCA:
Aleksandra Kuczek - arteterapeutka i artystka. Zajmuje się interdyscyplinarnymi działaniami artystycznymi, między innymi malarstwem, ale też rękodziełem, którym dzieli się na swojej stronie "Sztuka na każdy dzień". Szuka w ludziach ich naturalnej ekspresji. Interesuje ją praca z drugim człowiekiem w myśli koincydencji ciała i umysłu. Jej główna inspiracją są tematy społeczne, okalające o feminizm, ale stara się mieć otwarty umysłu na różne ludzkie problemy. W działaniach kieruje się zarówno doświadczeniem, nauką, ale przede wszystkim intuicją i obserwacją otaczającego ją świata.

DATA:
10 lipca 2021 (sobota)
godz. 10.00 - 13.00

MIEJSCE:
Studio Yoga Balance
Chorzów, ul. Wolności 15
(I piętro, wejście w bramie)

CENA: 50 zł

UWAGA:
Liczba miejsc ograniczona. Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata całej kwoty 50 zł na konto Yoga Balance: 62 1050 1230 1000 0091 3110 5125 (w tytule przelewu prosimy wpisać "warsztaty z Olą + imię i nazwisko + nr tel.").

Organizator zastrzega sobie również możliwość odwołania wydarzenia w przypadku, jeżeli nie uzbiera się grupa 10 chętnych osób. W tym przypadku, wpłacone pieniądze zostaną zwrócone.

ZAPISY I INFORMACJE:
Tel: 608 585 302 (Asia) lub mailowo yoga_balance@yahoo.pl

Zapraszamy Was do wspólnego doświadczenia siły arteterapii, poznania siebie i dawania sobie przestrzeni przyjemności i relaksu.

powrót

Zdjęcia

Nasz adres

Chorzów

Studio Yoga Balance

ul. Wolności 15 (wejście w bramie, I piętro)

Bytom

Bytomskie Centrum Kultury
(sala Ambasada II piętro)

pl. Karin Stanek

yoga_balance@yahoo.pl

Masz pytania zadzwoń
608585302 - Asia
792545456 - Ewa
Znajdziesz nas na

Yoga Balance FacebookFACEBOOK

Yoga Balance InstagramINSTAGRAM

YOGA BALANCE 2018

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Yoga Balance, ul. Powstańców Śląskich 10, 41-902 Bytom. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry