Menu

Emocje zapisane w ciele (19.09.2020 r. sobota)

Kto nie miał szansy uczestniczyć w fenomenalnym wykładzie o emocjach Agnieszki Biedy w Bytomiu, zgodnie z obietnicą, będzie miał szansę uczestniczyć w tym niezwykłym wydarzeniu w naszym studio w ChorzowieZapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką emocji, psychosomatyki, ciała oraz różnych form pracy z ciałem.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak świadomie rozpoznać sygnały płynące z ciała? Kiedy treningi i dieta stają się jedynie sposobem na zagłuszenie jego prawdziwych potrzeb? Gdzie tworzą się napięcia powstałe na skutek stresu czy nadmiernych, niewyrażonych emocji oraz w jaki sposób można je bezpiecznie uwalniać? Z jaką siłą wpływają one na relacje? Jak sprawić, by ciało przestało być tylko narzędziem, a stało się najcenniejszym źródłem informacji o nas samych?

Podczas wykładu odpowiemy nie tylko na te pytania, by zrozumieć nasze emocje, umysł i ich siłę. By zrozumieć ciało.

PROGRAM:
1. Mechanizm powstawania stresu.
2. Psychosomatyka.
3. Czym są emocje.
4. Wpływ emocji na zachowania żywieniowe.
5. Holistyczne podejście do własnego zdrowia.
6. Czynniki środowiskowe i kulturowe obniżające świadomość własnego ciała i odcięcie od emocji.
7. Techniki procesowania emocji.
8. Właściwości poszczególnych emocji i ich źródła.
9. Fundamenty zdrowego, pozbawionego blokad emocjonalnych ciała.
10. Kodowanie poszczególnych emocji w ciele - emocjonalna mapa ciała.
11. Techniki uwalniania emocji z ciała.

PROWADZĄCA:
Agnieszka Bieda - absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ze specjalnością dietetyka kliniczna. Dietoterapeuta wg medycyny chińskiej, dyplomowany instruktor jogi. W swojej praktyce wykorzystuje różnorodne formy pracy z ciałem uwalniające od długotrwałych napięć i emocji. Obszar jej zainteresowań obejmuje psychosomatykę, anatomię i automobilizację powięziową, akupresurę oraz progresywną relaksację mięśni.

DATA I GODZINA:
19.09.2020 roku (sobota)
godz. 12.00 - 14.00 (plus czas na pytania i odpowiedzi)

MIEJSCE:
Studio Yoga Balance
Chorzów, ul. Wolności 15
(I piętro, wejście w bramie)

CENA:
60 zł - płatność przelewem na konto Yoga Balance: 62 1050 1230 1000 0091 3110 5125 (w tytule przelewu prosimy wpisać "warsztat z Agnieszką + imię i nazwisko + nr tel.")

ZAPISY I INFORMACJE:
Tel: 608 585 302 (Asia)
lub mailowo na adres yoga_balance@yahoo.pl

CO ZE SOBĄ ZABRAĆ:
W związku z tym, że podczas wykładu przewidujemy poczęstunek herbatą, prosimy uczestników o zabranie ze sobą swojego ulubionego kubka do herbaty.

UWAGA:
Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania wydarzenia, jeżeli nie uzbiera się grupa 10 chętnych osób.

Zapraszamy Was gorąco na to niesamowite spotkanie!

powrót

Zdjęcia

Nasz adres

Bytomskie Centrum Kultury
(sala Ambasada II piętro)

pl. Karin Stanek

41-902 Bytom

yoga_balance@yahoo.pl

Masz pytania zadzwoń
608585302 - Asia
792545456 - Ewa
Znajdziesz nas na

Yoga Balance FacebookFACEBOOK

Yoga Balance InstagramINSTAGRAM

YOGA BALANCE 2018

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Yoga Balance, ul. Powstańców Śląskich 10, 41-902 Bytom. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry