Menu

Dzień otwarty yoga balance w radzionkowie

Jak zawsze na początku każdego roku ogłaszamy Dzień Otwarty w Yoga Balance, czyli bezpłatne zajęcia dla wszystkich chętnych! I w tym roku również zapraszamy Was serdecznie na bezpłatne zajęcia, lecz tym razem nie do Bytomia, ale....do Radzionkowa! W czwartek, dnia 7 lutego o godzinie 17.00 zapraszamy wszystkich naszych joginów i joginki, przyjaciół i sympatyków, zaawansowanych i zupełnie początkujących - każdego, kto chciałby nas odwiedzić, poćwiczyć jak zawsze, lub po raz pierwszy w życiu stanąć na macie i spróbować asan (ćwiczeń jogi). Zabierzcie ze sobą znajomych lub kogoś z rodziny. Tego dnia wstęp dla wszystkich jest wolny!

Poza tym w programie naszego Dnia Otwartego szykujemy dla Was miłe urozmaicenie w postaci koncertu relaksacyjnego, który odbędzie się zaraz po zajęciach hatha jogi. Koncert zagrają Hanna i Marcin Czyż, tworzący formację Sound of Mandala. Ich piękne dźwięki towarzyszyć nam będą podczas relaksacji.
.
Zajęcia w ramach naszego Dnia Otwartego odbędą się tam gdzie zwykle, czyli w Sali Kameralnej (zwanej również Zieloną) w Centrum Kultury Karolinka (pl. Jana Pawła II 2, Radzionków). Rozpoczniemy tak jak zwykle o godzinie 17.00, a następnie o 18.30 rozpocznie się koncert relaksacyjny Sound of Mandala, który potrwa niespełna godzinę.

Na Dzień Otwarty nie trzeba się wcześniej zapisywać ani zgłaszać - wystarczy po prostu przyjść. Istnieje również możliwość uczestniczenia w samym koncercie relaksacyjnym dla osób niepraktykujących jogi. Prosimy jednak w tym przypadku przyjść punktualnie na godzinę 18.20, aby w spokoju zająć sobie miejsce i na ułożyć się do koncertu, którego słuchać będziemy w pozycji leżącej.

Co zabrać za sobą?

1) Jeżeli tylko masz swoją matę do jogi, zabierz ją ze sobą. Jeżeli nie posiadasz maty niczym się nie przejmuj - udostępnimy nasze.
2) Zabierz ze sobą wygodny strój. Zarówno podczas ćwiczeń, jak i podczas koncertu relaksacyjnego ważny jest komfort i wygoda.
3) Zabierz ze sobą coś do picia, żeby móc napić się po ćwiczeniach.
4) Jeżeli masz zamiar uczestniczyć w koncercie relaksacyjnym, w miarę oczywiście możliwości, zabierz ze sobą z domu koc lub nawet dwa koce. Koncertu słuchać będziemy na leżąco przez niespełna godzinę, może się więc przydać niewielka poduszeczka pod głowę :-)

W razie jakichkolwiek pytań zadzwoń do Asi: 608 585 302

Szykujcie maty! Do zobaczenia!

powrót

Zdjęcia

Nasz adres

Bytomskie Centrum Kultury
(sala Ambasada II piętro)

pl. Karin Stanek

41-902 Bytom

yoga_balance@yahoo.pl

Masz pytania zadzwoń
608585302 - Asia
792545456 - Ewa
Znajdziesz nas na

Yoga Balance FacebookFACEBOOK

Yoga Balance InstagramINSTAGRAM

YOGA BALANCE 2018

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Yoga Balance, ul. Powstańców Śląskich 10, 41-902 Bytom. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry