Menu

Dzień otwarty w yoga balance

Jogini, sympatycy, przyjaciele! Jak wiecie w marcu tego roku rozpoczęliśmy zajęcia w naszej nowej przestrzeni w Chorzowie. Teraz z całego serca pragniemy Was zaprosić na Dzień Otwarty do naszego studia, abyście mogli do nas przyjść, zapoznać się z propozycjami zajęć dla Was, poczuć atmosferę naszych zajęć oraz miło spędzić dzień, wypełniony niespodziankami i fajnymi atrakcjami.

Pamiętajcie, że na nasz Dzień Otwarty w Yoga Balance nie trzeba się wcześniej zapisywać, a na wszystkie zajęcia wstęp jest wolny! Możesz przyjść na wybrany punkt programu, lub spędzić z nami cały dzień. Zapraszamy serdecznie wszystkich!

DATA:18.04.2020 r. (SOBOTA)

ADRES:
Studio Yoga Balance
ul. Wolności 15
41-500 Chorzów
(I piętro, wejście w bramie)

PROGRAM:

9.00 - 9.40 - Joga dla rodziców z dziećmi (prowadzi Anna Barbara Wienc-Kasperczak) - to kreatywna zabawa w grupie z wykorzystaniem asan (pozycji jogi) oraz świetny sposób na integrację rodziców i dzieci. Dużo zabawy, dużo śmiechu i radości w najczystszej postaci (zajęcia są przeznaczone dla dzieci przedszkolnych oraz wczesnoszkolnych).

10.00 - 11.30 - Hatha joga (prowadzi Ewa Pawlicka) - czyli joga dla ciała i duszy. Spokojna praktyka asan (pozycji jogi) dla każdego. Przede wszystkim dla tych, którzy jeszcze nigdy nie stali na macie.

12.00 - 13.30 - Jam session z masażem tajskim (Balans Studio Masażu II) - wspólnie wykonamy na sobie elementy masażu tajskiego, potocznie nazywanego jogą dla leniwych (wykonujemy go wygodnym ubraniu np. do jogi). Wykonamy masaż obręczy barkowej. Zrelaksujemy i zrównoważony punkty energetyczne na twarzy i głowie. Nauczymy się wyczuwać potrzeby masowanego partnera, zbudujemy wspólną więź i będziemy się super bawić.

13.30 - 16.00 - Bazarek rękodzieła i pyszności.

16.00 - 17.30 - Vinyasa (prowadzi Joanna Wyrobek-Wroblowska) - czyli dynamiczna, dodająca witalności praktyka jogi, która dzięki połączeniu ruchu i oddechu staje się medytacją w ruchu. Zajęcia ogólne, przeznaczone dla wszystkich poziomów zaawansowania - także dla osób zupełnie początkujących.

18.00 - 19.00 - Koncert relaksacyjny z malowaniem mandali (Sound Of Mandala - Muzyka relaksacyjna) - jedna z najlepszych form, pozwalających na osiągnięcie stanu głębokiej relaksacji. W ramach koncertu możesz namalować własną Mandale, w dowolnej, wybranej przez siebie intencji. Po koncercie będzie możliwość indywidualnej interpretacji Mandali. Zapewniamy materiały plastyczne.

BAZAREK RĘKODZIEŁA I PYSZNOŚCI:
Bazarek w trakcie naszego Dnia Otwartego będzie funkcjonował głównie pomiędzy 13.30 a 16.00, ale także pomiędzy poszczególnymi zajęciami. Będzie można wówczas nabyć to lub tamto ;-) Ceramika, biżuteria, kosmetyki, szydełkowe maskotki, a także pyszne herbaty i przetwory, to tylko niektóre z naszych propozycji.

Jeżeli chcesz jeszcze dołączyć do naszego bazarku ze swoimi wyrobami/ produktami, skontaktuj się z nami wcześniej przez Facebooka lub na maila: yoga_balance@yahoo.pl

PARTNERZY:

- Balans Studio Masażu II
- Sound Of Mandala - Muzyka relaksacyjna
- Kwiaciarnia Ceramiczna
- PrzetwoLove.Katarzyna Kata
- Fotografia Portretowa Klaudia Fąferek-Jaworska

Do zobaczenia już wkrótce!

powrót

Zdjęcia

Nasz adres

Bytomskie Centrum Kultury
(sala Ambasada II piętro)

pl. Karin Stanek

41-902 Bytom

yoga_balance@yahoo.pl

Masz pytania zadzwoń
608585302 - Asia
792545456 - Ewa
Znajdziesz nas na

Yoga Balance FacebookFACEBOOK

Yoga Balance InstagramINSTAGRAM

YOGA BALANCE 2018

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Yoga Balance, ul. Powstańców Śląskich 10, 41-902 Bytom. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry