Menu

Dzień otwarty w yoga balance (12.09.2020 r. sobota)

Jogini, sympatycy, przyjaciele! Jak wiecie w marcu tego roku rozpoczęliśmy zajęcia w naszej nowej przestrzeni w ChorzowieTeraz z całego serca pragniemy Was zaprosić na Dzień Otwarty do naszego studia, abyście mogli do nas przyjść, zapoznać się z propozycjami zajęć dla Was, poczuć atmosferę naszych zajęć oraz miło spędzić dzień, wypełniony niespodziankami i fajnymi atrakcjami.

Z uwagi na obecną sytuację epidemiczną, musimy jednak wiedzieć wcześniej, ile osób będzie na danych zajęciach, dlatego właśnie na wszystkie zajęcia w ramach naszego Dnia Otwartego, jak również na koncert z malowaniem mandali obowiązują ZAPISY! Wstęp na wszystkie zajęcia jest WOLNY, ale prosimy serdecznie, zgłoś nam wcześniej swój udział! Możesz zgłosić się na wybrany punkt programu, lub zapisać się na kilka zajęć i spędzić z nami cały dzień. Zapraszamy serdecznie wszystkich!

W jaki sposób zapisać się na zajęcia w Dniu Otwartym?

Napisz do nas na Facebooku w wiadomości prywatnej (wiadomość do Yoga Balance) lub wyślij SMS pod numer telefonu 608 585 302. Wystarczy, że podasz nam swoje imię, nazwisko lub nawet pseudonim i wskażesz na które zajęcia chciałabyś/ chciałbyś przyjść. Zapisujcie się śmiało oraz dzwońcie w razie pytań.

DATA: 12.09.2020 r. (SOBOTA)

ADRES:
Studio Yoga Balance
ul. Wolności 15
41-500 Chorzów
(I piętro, wejście w bramie)

PROGRAM:
10.00 - 11.30 - Hatha joga - czyli joga dla ciała i duszy. Spokojna praktyka asan (pozycji jogi) dla każdego. Przede wszystkim dla tych, którzy jeszcze nigdy nie stali na macie.

12.00 - 13.30 - Jam session z masażem tajskim (Balans Studio Masażu II) - wspólnie wykonamy na sobie elementy masażu tajskiego, potocznie nazywanego jogą dla leniwych (wykonujemy go wygodnym ubraniu np. do jogi). Wykonamy masaż obręczy barkowej. Zrelaksujemy i zrównoważony punkty energetyczne na twarzy i głowie. Nauczymy się wyczuwać potrzeby masowanego partnera, zbudujemy wspólną więź i będziemy się super bawić.

14.00 - 16.00 - Bazarek rękodzieła i pyszności.

16.00 - 17.30 - Hatha joga - popołudniowa praktyka dodająca witalności. Zajęcia ogólne, przeznaczone dla wszystkich poziomów zaawansowania - także dla osób zupełnie początkujących.

18.00 - 19.00 - Koncert relaksacyjny z malowaniem mandali (Sound Of Mandala - Muzyka relaksacyjna) - jedna z najlepszych form, pozwalających na osiągnięcie stanu głębokiej relaksacji. W ramach koncertu możesz namalować własną Mandale, w dowolnej, wybranej przez siebie intencji. Po koncercie będzie możliwość indywidualnej interpretacji Mandali. Zapewniamy materiały plastyczne.

BAZAREK RĘKODZIEŁA I PYSZNOŚCI:
Bazarek w trakcie naszego Dnia Otwartego będzie funkcjonował głównie pomiędzy 14.00 a 16.00, ale także pomiędzy poszczególnymi zajęciami. Będzie można wówczas nabyć to lub tamtoCeramika, biżuteria, kosmetyki, szydełkowe maskotki, a także pyszne herbaty i przetwory, to tylko niektóre z naszych propozycji.

Jeżeli chcesz jeszcze dołączyć do naszego bazarku ze swoimi wyrobami/ produktami, skontaktuj się z nami wcześniej przez Facebooka lub na maila: yoga_balance@yahoo.pl

PARTNERZY:
Balans Studio Masażu II
Sound Of Mandala - Muzyka relaksacyjna
Kwiaciarnia Ceramiczna
PrzetwoLove.Katarzyna Kata
Zdjęcia podczas naszego Dnia Otwartego będzie robiła Fotografia Portretowa Klaudia Fąferek-Jaworska

Do zobaczenia już wkrótce!

powrót

Zdjęcia

Nasz adres

Bytomskie Centrum Kultury
(sala Ambasada II piętro)

pl. Karin Stanek

41-902 Bytom

yoga_balance@yahoo.pl

Masz pytania zadzwoń
608585302 - Asia
792545456 - Ewa
Znajdziesz nas na

Yoga Balance FacebookFACEBOOK

Yoga Balance InstagramINSTAGRAM

YOGA BALANCE 2018

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Yoga Balance, ul. Powstańców Śląskich 10, 41-902 Bytom. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry