Menu

Dzień otwarty w yoga balance - 03.01.2020 r.

Jak zawsze na początku każdego roku ogłaszamy Dzień Otwarty w Yoga Balance, czyli bezpłatne zajęcia dla wszystkich chętnych! W tym roku również zapraszamy Was serdecznie na bezpłatne zajęcia do Bytomia! W piątek 3 stycznia zapraszamy wszystkich naszych joginów i joginki, przyjaciół i sympatyków, zaawansowanych i zupełnie początkujących - każdego, kto chciałby nas odwiedzić, poćwiczyć jak zawsze, lub po raz pierwszy w życiu stanąć na macie i spróbować asan (ćwiczeń jogi). Zabierzcie ze sobą znajomych lub kogoś z rodziny. Tego dnia wstęp dla wszystkich jest wolny!

Zajęcia w ramach naszego Dnia Otwartego odbędą się tam gdzie zwykle, czyli w Sali Akwarium w Bytomskiego Centrum Kultury. Rozpoczniemy tak jak zwykle o godzinie 17.00, z tą jednak różnicą, że zamiast praktyki w stylu mysore odbędzie się połowa I serii ashtanga jogi poprowadzona przez Asię - największą pod bytomskim słońcem pasjonatkę ashtanga jogi :-) Praktyka będzie poprowadzona w sposób spokojny i z myślą o osobach początkujących - nawet tych, którzy nigdy wcześniej nie mieli styczności z tradycyjną praktyką ashtangi. O godzinie 19.00 odbędą się natomiast zajęcia hatha jogi, które poprowadzi dla Was nasza wspaniała, kreatywna Ewa :-) Zajęcia hatha jogi również tego dnia przeznaczone będą dla osób początkujących. Chodzi o to, aby każdy mógł spróbować swoich sił na macie :-)

Na Dzień Otwarty nie trzeba się wcześniej zapisywać ani zgłaszać - wystarczy po prostu przyjść!

Program:
17.00 - 18.30 - połowa I serii ashtanga jogi
19.00 - 20.30 - zajęcia hatha jogi

Co zabrać za sobą?
1) Jeżeli tylko masz swoją matę do jogi, zabierz ją ze sobą. Jeżeli nie posiadasz maty niczym się nie przejmuj - udostępnimy nasze.
2) Zabierz ze sobą wygodny strój. Najlepiej sportowy, ale niekoniecznie. Najważniejsze, aby nie krępował ruchów.
3) Zabierz ze sobą przyjaciół lub/ i członków rodziny. Tego dnia nasze drzwi są dla wszystkich otwarte :-)

W razie jakichkolwiek pytań zadzwoń do Asi: 608 585 302

Szykujcie maty! Do zobaczenia!

powrót

Zdjęcia

Nasz adres

Bytomskie Centrum Kultury
(sala Ambasada II piętro)

pl. Karin Stanek

41-902 Bytom

yoga_balance@yahoo.pl

Masz pytania zadzwoń
608585302 - Asia
792545456 - Ewa
Znajdziesz nas na

Yoga Balance FacebookFACEBOOK

Yoga Balance InstagramINSTAGRAM

YOGA BALANCE 2018

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Yoga Balance, ul. Powstańców Śląskich 10, 41-902 Bytom. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry