Menu

Joga z dźwiękiem w bytomiu (poniedziałek 05.07.2021 r.)

Usiądź wygodnie i wyobraź sobie łagodną, relaksacyjną praktykę jogi, nastawioną nie na spalanie kalorii, nie na wzmacnianie ciała, nie na zwiększanie zakresów swoich stawów, ale na odprężenie i regenerację ciała. Do tego wyobraź sobie przyjemną, relaksacyjną muzykę graną na żywo. Taką właśnie praktykę proponujemy Wam obecną letnią porą w Bytomiu, w poniedziałek 3 lipca o godzinie 18.00.

Niezwykłe zajęcia jogi poprowadzi obdarzona przepięknym i promiennym uśmiechem joginka Ewa Pawlicka, a wspaniałą oprawę muzyczną stworzy wszechstronnie utalentowana Hanna Czyż w swoim nowym, autorskim projekcie Without_Context_.

Dla posiadaczy aktywnych karnetów YB zajęcia odbywają się w ramach obowiązujących karnetów - nie trzeba uiszczać żadnych dodatkowych opłat. Z zajęć można także normalnie skorzystać (bez żadnych dopłat) w ramach systemów partnerskich: Medicover oraz FitProfit.

Cena dla pozostałych osób: 35 zł, płatne przelewem na nasze konto dzień przed zajęciami. Jeżeli natomiast zdecydujesz się przyjść dopiero w dzień naszych zajęć, nie wpłacaj pieniędzy i skontaktuj się z nami.

Kontakt:
Tel. 608 585 302 (Asia)

powrót

Zdjęcia

Nasz adres

Chorzów

Studio Yoga Balance

ul. Wolności 15 (wejście w bramie, I piętro)

Bytom

Bytomskie Centrum Kultury
(sala Ambasada II piętro)

pl. Karin Stanek

yoga_balance@yahoo.pl

Masz pytania zadzwoń
608585302 - Asia
792545456 - Ewa
Znajdziesz nas na

Yoga Balance FacebookFACEBOOK

Yoga Balance InstagramINSTAGRAM

YOGA BALANCE 2018

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Yoga Balance, ul. Powstańców Śląskich 10, 41-902 Bytom. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry