Menu

Joga w parku róż

Zapraszamy wszystkich naszych joginów, wszystkich którzy nas znają oraz tych, którzy jeszcze nas nie znają na wakacyjną jogę w Parku Róż w Chorzowie. Jeżeli nigdy nie praktykowałeś/ praktykowałaś jogi, ale chcesz spróbować, zapraszamy serdecznie wszystkich, bez względu na wiek, czy posiadane umiejętności. Bezpłatne zajęcia na świeżym powietrzu będą odbywały się przez całe wakacje, czyli od dnia 4 lipca do 29 sierpnia, w każdą sobotę rano o godzinie 10.00.

W którym miejscu będą odbywały się zajęcia?
Zajęcia będą odbywały się w Parku Róż w Chorzowie, na zielonym skwerze naprzeciwko Dużego Stawu. Nie przejmuj się, że nie dasz rady nas znaleźć - znakiem rozpoznawczym spotkania będzie grupa osób z matami do jogi, którą z pewnością zauważysz.

Co zabrać na zajęcia jogi do parku?
Zabierz ze sobą matę i wygodny strój. Jeżeli nie posiadasz maty do jogi możesz zabrać koc lub duży ręcznik. W upalne dni dobrze też mieć ze sobą butelkę wody.

Do kogo są kierowane zajęcia?
Do wszystkich chętnych - zarówno tych już praktykujących, jak również tych, którzy pragną przyjść po raz pierwszy z ciekawości, by przekonać się czym są asany (pozycje jogiczne) i spróbować kilku z nich.

Czy na zajęcia jogi w parku trzeba się zapisywać?
Nie, na zajęcia jogi w parku nie trzeba się zapisywać, a wstęp dla wszystkich jest WOLNY.

Szykujcie maty! Do zobaczenia w Parku Róż!

UWAGA! W przypadku deszczu zajęcia mogą zostać odwołane bez wcześniejszego powiadomienia.

powrót

Zdjęcia

Nasz adres

Bytomskie Centrum Kultury
(sala Ambasada II piętro)

pl. Karin Stanek

41-902 Bytom

yoga_balance@yahoo.pl

Masz pytania zadzwoń
608585302 - Asia
792545456 - Ewa
Znajdziesz nas na

Yoga Balance FacebookFACEBOOK

Yoga Balance InstagramINSTAGRAM

YOGA BALANCE 2018

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Yoga Balance, ul. Powstańców Śląskich 10, 41-902 Bytom. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję
Do góry